Spis i wyszukiwarka poniżej obejmują dostępność wykładowców oraz pracowników administracyjnych Wydziału.

poniedziałek 23-10-2017

11:30 - 16:30 Mgr Katarzyna Jasińska-Zdun, pokój 7 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: betelgeusa@gmail.com, 225520131, wew. 232
W sprawach studenckich kontakt przez e-mail.

12:00 - 14:00 Dr Jan Jedlikowski, pokój 3.147 (Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych)

Kontakt: janjedlikowski@wp.pl

13:00 - 14:30 Dr Ewa Janion, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt: ewajanion@gmail.com

13:15 - 14:45 Dr Paweł Wojtas, pokój 3 (Biała Willa)

wtorek 24-10-2017

08:00 - 13:00 Mgr Tomasz Chmielak, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: chmielak@al.uw.edu.pl, 225520298, wew. 116

08:30 - 16:00 Krystyna Szczytyńska, pokój 1A (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: krystyna@al.uw.edu.pl, 228280284

09:00 - 11:30 Dr hab. Joanna Piątkowska-Małecka, pokój 0.28 – w piwnicy (Instytut Archeologii)

Kontakt: jmalecka@uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Dr Michał Kucharski, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kucharski.michal@al.uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Marzena Jesiotr, poddasze (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: marzena@al.uw.edu.pl, 225520131 wew. 218

09:00 - 17:00 Mgr Joanna Romanowicz, sekretariat Dyrektora Kolegium Artes Liberales – I piętro (Biała Willa)

Kontakt: romanowicz@al.uw.edu.pl, 225525910 wew. 102

09:00 - 17:00 Mgr Zofia Sunderland, pokój 7 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: sunderland@al.uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Robert Przybysz, Sekretariat Studiów Doktoranckich (Biała Willa)

Kontakt: robert@al.uw.edu.pl, 695900449

10:00 - 11:00 Bp dr hab. Michał Janocha, prof. UW, pokój 26 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: m.janocha@al.uw.edu.pl

10:00 - 11:30 Dr Przemysław Kordos, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: pkordos@al.uw.edu.pl

10:30 - 16:30 Dr Ilona Szewczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: szewczyk@al.uw.edu.pl
Dyżur dla studentów: środa, godz. 9.45–10.30.

11:00 - 13:00 Dr Przemysław Kaniecki, pokój 3 (Biała Willa)

Kontaktp.kaniecki@gmail.com

11:00 Prof. dr hab. Jan Kieniewicz, pokój 101 (Biała Willa)

Kontakt: jotka@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email z mgr Małgorzatą Wojtyniak (wojtyniak@al.uw.edu.pl).

11:30 - 13:00 Dr Michał Mizera, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt: mizera@al.uw.edu.pl

11:30 - 13:00 Mgr Jan Podniesiński, pokój 3 (Biała Willa)

Kontaktjanpodniesinski@gmail.com

11:30 - 19:00 Mgr Katarzyna Jasińska-Zdun, pokój 7 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: betelgeusa@gmail.com, 225520131, wew. 232
W sprawach studenckich kontakt przez e-mail.

12:00 - 14:30 Dr hab. Jerzy Osiński, pokój 319 (Wydział Psychologii)

Kontakt: tomek@psych.uw.edu.pl

12:00 - 16:00 Mgr Agnieszka Maciejewska, pokój 27 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: maciejewska@al.uw.edu.pl, 228280284, wew. 227
Informacja o obsłudze studentów: tutaj.

12:00 - 13:00 Prof. dr hab. Maria Kalinowska, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontaktmariakalinowska@al.uw.edu.pl

12:45 - 13:30 Dr Mikołaj Lewicki, open space (Biała Willa)

Kontakt: m.lewicki@uw.edu.pl
Po uprzednim umówieniu spotkania przez e-mail.

13:00 - 15:00 Mgr Dorota Bazylczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: dorota.bazylczyk@student.uw.edu.pl

13:00 - 15:00 Prof. dr hab. Jerzy Axer, pokój 101 (Biała Willa)

Kontakt: axer@al.uw.edu.pl

13:15 - 14:15 Prof. dr hab. Paweł Stępień, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: pawel.stepien@uw.edu.pl
Po uprzednim umówieniu rozmowy drogą mailową.

14:00 - 15:00 Prof. dr hab. Krzysztof Rutkowski, open space (Biała Willa)

Kontakt: christophe.rutkowski@gmail.com

18:15 - 19:00 Dr hab. Stefano Redaelli, pokój 25a (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: redaelli@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejszy kontakt emailowy.

środa 25-10-2017

08:00 - 13:00 Mgr Tomasz Chmielak, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: chmielak@al.uw.edu.pl, 225520298, wew. 116

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10