Spis i wyszukiwarka poniżej obejmują dostępność wykładowców oraz pracowników administracyjnych Wydziału.

wtorek 28-11-2017

09:00 - 17:00 Mgr Zofia Sunderland, pokój 7 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: sunderland@al.uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Robert Przybysz, Sekretariat Studiów Doktoranckich (Biała Willa)

Kontakt: robert@al.uw.edu.pl, 695900449

10:00 - 11:00 Bp dr hab. Michał Janocha, prof. UW, pokój 26 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: m.janocha@al.uw.edu.pl

10:00 - 11:30 Dr Przemysław Kordos, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: pkordos@al.uw.edu.pl

10:30 - 16:30 Dr Ilona Szewczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: szewczyk@al.uw.edu.pl
Dyżur dla studentów: środa, godz. 9.45–10.30.

11:00 - 12:00 Dr hab. Paweł Koperski, pokój 517 (CNBCH)
11:00 - 13:00 Dr Przemysław Kaniecki, pokój 3 (Biała Willa)

Kontaktp.kaniecki@gmail.com

11:00 - 11:30 Krzysztof Korwin-Piotrowski, s. 1.025 (Wydział Neofilologii)

Kontakt: piotrowski.korwin@gmail.com

11:30 - 13:00 Dr Michał Mizera, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt: mizera@al.uw.edu.pl

11:30 - 19:00 Mgr Katarzyna Jasińska-Zdun, pokój 7 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: betelgeusa@gmail.com, 225520131, wew. 232
W sprawach studenckich kontakt przez e-mail.

11:30 - 12:30 Prof. dr hab. Jan Kieniewicz, pokój 101 (Biała Willa)

Kontakt: jotka@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email z mgr Małgorzatą Wojtyniak (wojtyniak@al.uw.edu.pl).

12:00 - 14:30 Dr hab. Jerzy Osiński, pokój 319 (Wydział Psychologii)

Kontakt: tomek@psych.uw.edu.pl

12:00 - 16:00 Mgr Agnieszka Maciejewska, pokój 27 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: maciejewska@al.uw.edu.pl, 228280284, wew. 227
Informacja o obsłudze studentów: tutaj.

12:00 - 13:00 Prof. dr hab. Maria Kalinowska, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontaktmariakalinowska@al.uw.edu.pl

12:45 - 13:30 Dr Mikołaj Lewicki, open space (Biała Willa)

Kontakt: m.lewicki@uw.edu.pl
Po uprzednim umówieniu spotkania przez e-mail.

13:00 - 15:00 Mgr Dorota Bazylczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: dorota.bazylczyk@student.uw.edu.pl

13:00 - 15:00 Prof. dr hab. Jerzy Axer, pokój 101 (Biała Willa)

Kontakt: axer@al.uw.edu.pl

13:30 - 15:45 Dr hab. Andrzej Waśkiewicz, pokój 105 (Instytut Socjologii)

Prośba o wcześniejszy kontakt przez e-mail.

14:00 - 15:00 Prof. dr hab. Krzysztof Rutkowski, open space (Biała Willa)

Kontakt: christophe.rutkowski@gmail.com

15:00 - 16:00 Dr Michał Choptiany, open space (Biała Willa)

Kontakt: michal.choptiany@al.uw.edu.pl

15:40 - 16:40 Dr Jan Stanisław Ciechanowski, pokój 26 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: j_s_ciechanowski@yahoo.com
Prośba o wcześniejsze umówienie się na spotkanie przez email.

16:00 - 16:45 Tomasz Kubikowski, open space (Biała Willa)
18:15 - 19:00 Dr hab. Stefano Redaelli, pokój 25a (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: redaelli@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejszy kontakt emailowy.

środa 29-11-2017

Do uzgodnienia Dr hab. Jan Miernowski, prof. UW,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

08:00 - 13:00 Mgr Tomasz Chmielak, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: chmielak@al.uw.edu.pl, 225520298, wew. 116

08:30 - 16:00 Krystyna Szczytyńska, pokój 1A (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: krystyna@al.uw.edu.pl, 228280284

09:00 - 17:00 Dr Michał Kucharski, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kucharski.michal@al.uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Marzena Jesiotr, poddasze (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: marzena@al.uw.edu.pl, 225520131 wew. 218

09:00 - 17:00 Mgr Joanna Romanowicz, sekretariat Dyrektora Kolegium Artes Liberales – I piętro (Biała Willa)

Kontakt: romanowicz@al.uw.edu.pl, 225525910 wew. 102

09:00 - 17:00 Robert Przybysz, Sekretariat Studiów Doktoranckich (Biała Willa)

Kontakt: robert@al.uw.edu.pl, 695900449

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10