Spis i wyszukiwarka poniżej obejmują dostępność wykładowców oraz pracowników administracyjnych Wydziału.

wtorek 23-01-2018

18:15 - 19:00 Dr hab. Stefano Redaelli, pokój 25a (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: redaelli@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejszy kontakt emailowy.

środa 24-01-2018

Do uzgodnienia Prof. dr hab. Jan Miernowski,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

08:00 - 13:00 Mgr Tomasz Chmielak, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: chmielak@al.uw.edu.pl, 225520298, wew. 116

08:30 - 16:00 Krystyna Szczytyńska, pokój 1A (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: krystyna@al.uw.edu.pl, 228280284

08:30 - 16:30 Mgr Katarzyna Bosk, sekretariat Kolegium Artes Liberales (Biała Willa)

Kontakt: katarzyna.bosk@al.uw.edu.pl, 225525910, wew. 144
Informacja o obsłudze studentów: tutaj.

09:00 - 17:00 Marzena Jesiotr, poddasze (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: marzena@al.uw.edu.pl, 225520131 wew. 218

09:00 - 17:00 Mgr Joanna Romanowicz, sekretariat Dyrektora Kolegium Artes Liberales – I piętro (Biała Willa)

Kontakt: romanowicz@al.uw.edu.pl, 225525910 wew. 102

09:00 - 17:00 Robert Przybysz, Sekretariat Studiów Doktoranckich (Biała Willa)

Kontakt: robert@al.uw.edu.pl, 695900449

09:30 - 11:00 Prof. dr hab. Zbigniew Kloch, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: zkloch@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejsze umówienie się na spotkanie przez email.

09:45 - 10:30 Dr Ilona Szewczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: szewczyk@al.uw.edu.pl
Dyżur dla studentów.

10:30 - 13:00 Mgr Marcin Krassowski, open space (Biała Willa)
11:00 - 12:00 Dr Karolina Mroziewicz, pokój 3 (Biała Willa)
11:15 - 12:15 Dr Elżbieta Olechowska, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: elzbieta.olechowska@gmail.com

11:30 - 13:00 Dr Ewa Janion, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: ewajanion@gmail.com

11:30 - 13:00 Dr Hanna Paulouskaya, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: hannapa@al.uw.edu.pl

11:30 - 16:30 Mgr Katarzyna Jasińska-Zdun, pokój 7 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: betelgeusa@gmail.com, 225520131, wew. 232
W sprawach studenckich kontakt przez e-mail.

11:30 - 12:30 Michał Jeska, Siedziba Gerere Fun For Good (ul. Filtrowa 75/19)
12:00 - 13:00 Dr Michał Choptiany, open space (Biała Willa)

Kontakt: michal.choptiany@al.uw.edu.pl

13:00 - 14:30 Dr hab. Robert A. Sucharski, prof. UW, pokój 10 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: sucharsk@al.uw.edu.pl

13:00 - 17:00 Dr Ilona Szewczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: szewczyk@al.uw.edu.pl
Dyżur dla studentów: środa, godz. 9.45–10.30.

13:00 - 17:00 Mgr Agnieszka Maciejewska, pokój 27 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: maciejewska@al.uw.edu.pl, 228280284, wew. 227
Informacja o obsłudze studentów: tutaj.

13:30 - 15:00 Dr Konrad Kuczara, open space (Biała Willa)
13:30 - 14:30 Dr Krzysztof Łapiński, pokój 211 (Instytut Filozofii)
14:30 - 15:00 Prof. dr hab. Andrzej Elzanowski, open space (Biała Willa)

Kontakt: elzanowski@miiz.waw.pl

16:00 - 17:00 Dr Ewa Majewska, pokój 13 (Biała Willa)
16:30 - 17:30 Prof. dr hab. Małgorzata Borowska, pokój 4 (Pałac Zamoyskich)

czwartek 25-01-2018

Do uzgodnienia Prof. dr hab. Jan Miernowski,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

08:00 - 13:00 Mgr Tomasz Chmielak, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: chmielak@al.uw.edu.pl, 225520298, wew. 116

08:30 - 16:00 Krystyna Szczytyńska, pokój 1A (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: krystyna@al.uw.edu.pl, 228280284

08:30 - 16:30 Mgr Katarzyna Bosk, sekretariat Kolegium Artes Liberales (Biała Willa)

Kontakt: katarzyna.bosk@al.uw.edu.pl, 225525910, wew. 144
Informacja o obsłudze studentów: tutaj.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10