Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału „Artes Liberales” wyznacza zebranie wyborcze na Wydziale „Artes Liberales”:

1. Na dzień 1 lutego 2024 r. od godz. 10.00 – zebranie wyborcze pracowników niebędących nauczycielami akademickimi: wybór elektora do Kolegium Elektorów UW; wybór członków Rady Wydziału; wybór członków Kolegium Elektorów Wydziału.
  2. Na dzień 1 lutego 2024 r. od godz. 10.45 – zebranie wyborcze pozostałych nauczycieli akademickich: wybór elektorów do Kolegium Elektorów UW; wybór członków Rady Wydziału; wybór członków Kolegium Elektorów Wydziału.
  3. Na dzień 1 lutego 2024 r. od godz. 11.30 – zebranie wyborcze doktorów habilitowanych: wybór elektorów do Kolegium Elektorów UW.
  4. Na dzień 1 lutego 2024 r. od godz. 12.00 – zebranie wyborcze profesorów i profesorów uczelni: wybór elektorów do Kolegium Elektorów UW.

Zebranie odbędzie się w sali posiedzeń Rady Wydziału (ul. Dobra 72).