22 kwietnia 2023 r. na Kampusie Głównym UW odbył się Dzień Otwarty

Wśród jednostek UW prezentujących ofertę dydaktyczną był Wydział „Artes Liberales”. Odwiedzający nasze stanowisko otrzymali ulotki informujące o studiach, wydziałowe gadżety i słodkie upominki.

Na stoisku i spotkaniach z kandydatami i kandydatkami studenci i studentki naszego Wydziału podzielili się swoim doświadczeniem studiowania na Wydziale „Artes Liberales” oraz udzielili informacji na temat praktycznej strony życia studenckiego. Kadra dydaktyczna i przedstawiciel Wydziału zaprezentowali ofertę dydaktyczną, zasady rekrutacji i terminy naboru na studia oraz opowiedzieli o korzyściach płynących ze studiowania na Wydziale „Artes Liberales”. Kandydaci i kandydatki dopytywali nas o plan zajęć, wyjazdy w ramach programu Erasmus+, wydarzenia studenckie i integracyjne oraz zajęcia dodatkowe.

Rekrutacja 2023

Rekrutacja na studia rozpocznie się 6 czerwca i potrwa do 7 lipca, a wyniki zostaną ogłoszone 20 lipca. Zapisy odbywają się w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.

Wydział „Artes Liberales” UW prowadzi zapisy na 5 kierunków studiów:

  • artes liberales (studia I i II stopnia)
  • antropozoologia (studia I stopnia)
  • filologia nowogrecka (studia I stopnia)
  • kulturoznawstwo – cywilizacja śródziemnomorska (studia I i II stopnia)
  • Interdisciplinary Studies on Social Change: Mediterranean and Other European Borderlands (studia II stopnia w języku angielskim).

Naszym studentom i studentkom zapewniamy przyjazne warunki studiowania, dostosowujemy się do indywidualnych zainteresowań, przygotowując absolwentów i absolwentki do potrzeb dzisiejszego rynku pracy.

Wszystkie informacje o rekrutacji na nasze studia znajdują się na → tej stronie.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat naszej oferty dydaktycznej, procesu rekrutacji na studia oraz terminów przyjęć, to zapisz się do naszego newslettera.

Dołącz do naszej cyfrowej społeczności – nie przegapisz żadnej ważnej aktualizacji ani nowości, które dotyczą studiów na Wydziale „Artes Liberales”.