Trwa rekrutacja na Konferencję Stan Młodych (rekrutacja potrwa do 24 maja), która odbędzie się 14 czerwca w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.
Organizatorem konferencji jest Fundacja ważne sprawy, wydarzenie współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej.

Zaproszenie kierowane jest do osób studiujących, które krytycznie patrzą na świat, interesują się tematami społecznymi i gospodarczymi, lubią rozmawiać z innymi i wymieniać się swoimi spostrzeżeniami.

W trakcie wydarzenia każda uczestniczka/uczestnik będzie mieć okazję, by porozmawiać z zaproszonymi przez nas ekspertkami i ekspertami dzięki naszej innowacyjnej i autorskiej formule tematycznych rozmów w podgrupach. Uczestnictwo w spotkaniu jest niepowtarzalną okazją poznania opinii i wymiany poglądów z akademikami, aktywistkami, publicystkami, przedsiębiorcami, a także innymi studentkami i studentami z całej Polski.

Formularz rekrutacyjny oraz wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej: https://waznesprawy.org/konferencja/