Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza do wzięcia udziału w webinarze pt. „Mindfulness – czyli o co w tym chodzi i dlaczego jest taki fajny – webinar z Karoliną Jasińską”.

Webinar odbędzie się na Facebooku 10 maja 2023 r o godz. 18.00.

Mindfulness to starożytna praktyka, która jest obecnie najgorętszym trendem w wellness. Od redukcji stresu do poprawy koncentracji, mindfulness jest potężnym narzędziem do osiągnięcia większego spokoju i jasności w dzisiejszym zabieganym świecie. Prelegentką podczas spotkania będzie Karolina Jasińska – terapeutka w inicjatywie The Presja.

Studenci Dla Zdrowia to inicjatywa mająca na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego. Powstała w okresie pandemii, kiedy to wielu młodych ludzi musiało zmierzyć się z nową rzeczywistością, która mogła ich przytłoczyć. Początkowo koncentrowaliśmy się na wsparciu psychicznym studentów. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy obszar działań poprzez wprowadzenie tematyki zdrowego odżywiania czy prewencji bólu kręgosłupa. Celem Studentów dla Zdrowia jest edukowanie, zachęcanie do ruchu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Skupia się on również na uświadamianiu o temacie chorób i zaburzeń psychicznych.

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/3sf0cqtkt