Select Page

Wydział „Artes Liberales” na Giełdzie Współpracy

25 października o godz. 10.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się Giełda Współpracy – wydarzenie dla studentów, przedstawicieli firm i naukowców ramach projektu „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy”.

Grupą docelową projektu są studenci I i II stopnia studiów kierunków społecznych oraz humanistycznych reprezentowanych przez 6 wydziałów Uniwersytetu w tym przez Wydział „Artes Liberales”.

Uczestnicy przedsięwzięcia „Aplikacyjne prace dyplomowe” – studenci kierunków humanistycznych i społecznych dzięki wsparciu doświadczonych promotorów będą przygotowywać prace licencjackie i magisterskie odpowiadające na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Dzięki temu możliwa będzie poprawa transferu wiedzy akademickiej do otoczenia społeczno-gospodarczego Uniwersytetu oraz podniesienie kompetencji zawodowych przyszłych absolwentów

 

Więcej informacji: biurokarier.uw.edu.pl

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.