Uprzejmie informujemy, że na Wydziale „Artes Liberales” znajdują 4 sale, w których zostały przygotowane laptopy. Z komputerów tych można korzystać w wyjątkowych sytuacjach do prowadzenia zajęć lub uczestnictwa w nich. Stanowiska te nie mogą służyć do pracy niezwiązanej z zajęciami online.

  1. Stanowiska w budynku Kolegium Artes Liberales (ul. Dobra 72): s. 5, s. 6, s, 8; budynek przy ul Dobrej będzie otwarty do pracy pon.–pt. w godz. 8.00–18.00. Zgłoszenia o rezerwację sali należy kierować do p. Violetty Rączewskiej (raczewska@al.uw.edu.pl).
  2. Stanowisko w budynku Wydziału „Artes Liberales” (ul. Nowy Świat 69, kl.B, IV piętro): sala konferencyjna; stanowisko będzie dostępne w godzinach dyżurów administracji, tj. pon.–pt., godz. 10.00–14.00. Zgłoszenia o rezerwację sali należy kierować do p. Jana Krzysztofa Miziołka (jkm@al.uw.edu.pl).

W wyjątkowych sytuacjach, jeśli istnieje potrzeba miejsca do pracy indywidualnej, postaramy się pomóc i znaleźć pomieszczenie. Zgłoszenia prosimy kierować do p. Violetty Rączewskiej.