Nowa strona www sekcji ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich BSP UW

Powstała nowa strona internetowa sekcji ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich Biura Spraw Pracowniczych UW.

Strona jest poświęcona działaniom rozwojowym skierowanym do pracowników Uniwersytetu Warszawskiego – w tym nauczycieli akademickich – oraz regulacjom i innym kwestiom związanym z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przez pracowników UW.

Aktualne harmonogramy szkoleń i kursów: https://rekrutacja-i-rozwoj.bsp.uw.edu.pl/category/harmonogramy-szkolen/harmonogram-dla-nauczycieli/

W najbliższych dniach zostały ostatnie wolne miejsca na:

• „Ocenianie kształtujące w nauczaniu zdalnym, mieszanym i stacjonarnym” (4 i 11 września, 10:00-12:30), prowadząca: dr Magdalena Junkieles;
  • „Odwrócona klasa jako metoda w pracy zdalnej/mieszanej i stacjonarnej” (6 września, godz. 9:00-12:30), prowadząca: dr Magdalena Junkieles;
  • „Stosowanie własnych zalet charakteru w pracy dydaktycznej” (9, 13 i 20 września, godz. 9:00-13:00), prowadząca: dr Małgorzata Styśko-Kunkowska;
  • „Prawo własności intelektualnej w kontekście dydaktyki i prowadzenia zajęć ze studentami” (16 września, godz. 10:00-13:15), prowadząca: mec. Joanna Czernicka;
  • „Dwutorowe nauczanie: proces edukacyjny oparty na procesie grupowym” (16-17 września, godz. 9:00-13:00), prowadząca: dr Małgorzata Styśko-Kunkowska.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w harmonogramie lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);
(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

• w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: pracownicy UW pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatnaz punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Szczegółowe warunki udziału znajdują się w opisach szkoleń na platformie. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl