Kolegium Artes Liberales zaprasza na finałową prezentację Studenckich Projektów Zespołowych – prac studentów i studentek, które powstały w wyniku połączenia wspólnych zainteresowań, pomysłowości, kreatywności i zespołowego działania.

Każdego roku studenci II roku studiów artes liberales pracują przez kilka miesięcy nad oryginalnymi projektami studenckimi. Ich celem jest kształtowanie umiejętności samodzielnej pracy w grupie nad wybranym przez studentów tematem. Temat projektu może mieć charakter naukowy, artystyczny lub stanowić tak zwany community project, czyli próbę podniesienia istotnej dla wybranej społeczności kwestii. Wybór tematyki, opracowanie projektu i koncepcji jego realizacji należą wyłączenie do studentów. Rezultaty nie zawodzą.

Prezentacje odbędą się 10 czerwca w godz. 16.30–19.15 w Kolegium Artes Liberales przy ul. Dobrej 72 (sala konferencyjna, poziom -1).

Program spotkania oraz zwiastuny projektów dostępne są tutaj.