2023 OSU Summer School in Social Sciences in Warsaw 1.06.2023-5.07.2023

Ohio State University przy udziale PAN i UW zaprasza na szkołę letnią „Summer School in Social Sciences Central and Eastern Europe in Comparative Perspective: Assessing Social and Political Change 2023”.

Zakwalifikowani studenci UW będą zwolnieni z opłat.

Wymagania:
1) studenci na poziomie licencjackim lub magisterskim nauk społecznych (np. socjologii, nauk politycznych, studiów międzynarodowych, ekonomii, psychologii, komunikacji);
2) posiadający biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
3) którzy ukończyli przedmiot/y metodologiczny/e w naukach społecznych (znajomość statystyki nie jest wymagana).

Zgłoszenia należy składać w jęz. angielskim i powinny zawierać:
1) Personal Information Sheet containing a) Full Name, b) Major and Year of Study, c) Title of course in research methodology that they have taken and full name of professor who taught it, and d) contact information including email and phone number.
2) Essay Application, consisting of answers to the following two questions:
A. How will your participation in the Study Abroad Program in Poland contribute to the furthering of your academic achievements? (The answer should not exceed one page, single spaced);
B. What are your career plans following graduation from university? (The answer should not exceed half a page, single spaced).

Więcej szczegółów a także informacje dot. zgłoszeń znajdują się w załączniku. Termin zgłoszeń: 17 maja 2023

Wnioski należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną (12-point Times New Roman, 1 inch margins) do dr Iriny Tomescu-Dubrow, Co-Director of the Summer School: tomescu.1@osu.edu. W razie pytań, należy komunikować się z dr Tomescu-Dubrow.

Załącznik: pismo.