Dyżury wykładowców Wydziału „Artes Liberales”

 ProwadzącyAdres e-mailDyżury online: terminy i ich forma
prof. dr hab.Abramowicz Maciejabramowicz@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Axer Jerzyromanowicz@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Bartnik Ewaebartnik@igib.uw.edu.pl
drBielak Alicjaalicjabielak@gmail.comśrody, od godz. 11.30
prof. dr hab.Borowska Małgorzatahobbit@al.uw.edu.pl
mgrBrylska Aleksandraa.brylska@al.uw.edu.pl
mgrChawryło Katarzynakatarzyna.bosk@al.uw.edu.plpiątki, godz. 18.30-20.00 (Microsoft Teams)
drChmiel Piotrpiotr.chmiel.1@gmail.com
drChilińska Milenamil.chilinska@gmail.comśrody, godz 17.30
mgrCichoń Adama.cichon@al.uw.edu.pl
dr hab.Frelik Pawełp.frelik@uw.edu.pl
drGruda Szymon
szymon.gruda@student.uw.edu.pl
mgrJabłońska Aleksandraa.jablonska@al.uw.edu.pl
drJanion Ewaewa.janion@al.uw.edu.pl
mgrJarzębowska Gabrielagabriela.jarzebowska@gmail.com
prof. dr hab.Kalinowska Mariamariakalinowska@al.uw.edu.pl
Kalwajtys Annaanna.kalwajtys7@googlemail.comśroda, godz. 11.30–13.00, via Zoom.us
drKaniecki Przemysławp.kaniecki@al.uw.edu.pl
mgrKarageorgos Sotirissotiriskarageorgos@hotmail.com
drKołtan Jacekjkoltan@gmx.netpiątek, od godz. 15.30, po wcześniejszym mailowym zgłoszeniu, z wykorzystaniem narzędzi: Jitsi, Webex, Zoom, Skype
prof. dr hab.Konarzewski Marekmarekk@uwb.edu.pl
drKordos Przemysławpkordos@al.uw.edu.pl
drKosmulska Bognabognakosmulska@uw.edu.pl
mgrKrzosek-Hołody Magdalenam.krzosek.holody@al.uw.edu.pl
drKuczara KonradKK@konradkuczara.com
dr hab. Kulas Piotrpiotrkulas@gmail.com
mgrLewanska Ariadnalariadna@wp.pl
drŁagodzka Dorotadorota.lagodzka@al.uw.edu.pl
mgrMaciulewicz Marzenam.maciulewicz@student.uw.edu.pl
mgrMańkowski Łukaszl.mankowski@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Marciniak Katarzynakamar@al.uw.edu.plDo 15 kwietnia – kontakt Skypowy po wcześniejszym umówieniu się mailowo.
drMizera Michałmizera@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Nowicka-Jeż Alinanowicka-jez@al.uw.edu.plwtorki, godz. 10.30–11.45
drOlechnowicz Emilia
drOleszczyk Michałmichal.oleszczyk@al.uw.edu.plDyżur via Skype: wtorek, godz. 12.00–13.00; skype: oleszczyk.michal
drPiekarski Michałmichal.piekarski@interia.pl
prof. dr hab. Poprzęcka Mariam.j.poprzecka@uw.edu.pl
prof. dr hab.Rabiej Stanisławsj.rabiej@uw.edu.plDo końca kwietnia br. via skype
dr hab.Rudnicka Ewae.rudnicka@al.uw.edu.pl
mgrRybak Krzysztofkm.rybak@uw.edu.plMożliwy kontakt za pomocą Messengera FB, Zooma lub Skype'a po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową
drRychter Karolinak.rychter@uw.edu.pl
dr hab.Sadkowska Katarzyna


ksadkowska@yahoo.de
Sielicka-Baryłka Klaraklara.sielicka@gmail.com
drSkonieczny Krzysztofk.skonieczny@al.uw.edu.pl
drStarownik Agataagastarownik@gmail.com
prof. dr hab.Stępień Pawełpjstepie@uw.edu.pl
drStobiecka Monikamo.stobiecka@gmail.componiedziałek, godz. 11.00-12.00, Skype, nazwa użytkownika: mostobiecka.
prof. dr hab.Sujecka Jolantajolanta.sujecka@al.uw.edu.plDyżur via Skype: środa, godz. 12.00; skype: jolanta.sujecka11
dr hab. prof. uczSztandar-Sztanderska Katarzynak.sztanderska@gmail.com
drSzewczyk Ilonaszewczyk@al.uw.edu.pl
Szumańska Joannajoannach2@wp.pl
drSzymański Sebastians.szymanski@al.uw.edu.pl Wykładowca dostępny dla studentów po wcześniejszym mailowym ustaleniu terminu
Titkow Andrzejandrzejtitkow@wp.plwtorki (od 14 kwietnia do 28 kwietnia), godz. 10.00-11.00. Skype login: titand3
drWielecki Kamil
k.wielecki@al.uw.edu.pl
drWiśniewska Maria
maria_wisniewska@onet.pl
drWojtas Paweł
pawel.wojtas@al.uw.edu.pl
mgrWojtyniak Małgorzatawojtyniak@al.uw.edu.pl
drWolak Martamarta.wolak@gmail.com
drWróbel Łukaszwrobel_luk@o2.pl
drWróblewska Magdalenam.wroblewska3@uw.edu.pl
dr hab. Zalewska Agata
zalewska@al.uw.edu.pl
drZawrotny Przemysławzavrote@gmail.com
prof. dr hab.Zarycki Tomaszt.zarycki@uw.edu.pl
drZieleńska Mariannamarianna.zielenska@gmail.com

Dane kontaktowe Dziekanatu obowiązujące od dnia 18 marca do odwołania

Zakres działańOsoba kontaktowaAdres e-mailSłużbowy telefon komórkowy
Prodziekan ds. studenckich
Dr hab. Przemysław Kordos
pkordos@al.uw.edu.pl
667 903 903
- studia doktoranckieMgr Bogusława Rokoszewskarokoszewska@al.uw.edu.pl695 900 431
- organizacja studiów
- sprawy studenckie – artes liberales
- rekrutacja
- sprawy dotyczące budynku przy ul. Dobrej 72
Dr Violetta Rączewskaraczewska@al.uw.edu.pl601 280 505
- zajęcia (grafik zajęć, listy zajęciowe)
- umowy za zajęcia
Mgr Katarzyna Boskkatarzyna.bosk@al.uw.edu.pl
- sprawy studenckie: antropozoologia, filologia nowogrecka, kulturoznawstwo – cywilizacja śródziemnomorska
- stypendia
Mgr Karolina Koperkarolina.koper@al.uw.edu.pl