Dyżury wykładowców Wydziału „Artes Liberales”

 ProwadzącyAdres e-mailDyżur w roku akademickim 2019/2020; semestr letni, od 17 lutego 2020 r.
prof. dr hab.Abramowicz Maciejabramowicz@al.uw.edu.plczwartki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab.Axer Jerzyromanowicz@al.uw.edu.plwtorki, godz. 14.00–15.00, ul. Dobra 72 (pokój nr 101, I piętro)
prof. dr hab.Bartnik Ewaebartnik@igib.uw.edu.plkontakt e-mailowy
prof. dr hab.Borowska Małgorzatahobbit@al.uw.edu.plśrody, godz. 12.00–13.00 oraz godz. 15.00–16.00, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 4);
piątki, godz. 15.00–16.00, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 4)
mgrBrylska Aleksandraa.brylska@al.uw.edu.plśrody, godz. 11.30–16.30, po wcześniejszym umówieniu drogą e-mailową
drChmiel Piotrpiotr.chmiel.1@gmail.comśrody, godz. 18.00–18.30, ul. Dobra 72 (pokój nr 13)
mgrCichoń Adama.cichon@al.uw.edu.plczwartki, godz. 15.00, ul. Dobra 72 (open space)
dr hab.Frelik Pawełp.frelik@uw.edu.plwtorki, godz. 14.30–16:00, Ośrodek Studiów Amerykańskich UW, al. Niepodległości 22
drGruda Szymon
szymon.gruda@student.uw.edu.plczwartki, godz. 13.00–14.00, ul. Dobra 72 (sala 9a)
drJanion Ewaewa.janion@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 11.30–12.30, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny)
wtorki, godz. 11.00–12.00, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny)
środy, godz. 13.00–14.00, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 2)
mgrJarzębowska Gabrielagabriela.jarzebowska@gmail.comco drugi poniedziałek, godz. 16.30–17.00, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab.Kalinowska Mariamariakalinowska@al.uw.edu.plpiątki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72; prośba o kontakt e-mailowy

Istnieje możliwość spotkania w innym terminie po zgłoszeniu e-mailowym.
drKaniecki Przemysławp.kaniecki@al.uw.edu.plwtorki, godz. 11.00–13.00, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny)
mgrKarageorgos Sotirissotiriskarageorgos@hotmail.componiedziałki, godz.. 13.15–14.45, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 2)
prof. dr hab.Konarzewski Marekmarekk@uwb.edu.plczwartki, godz. 14.00–15.00, ul. Dobra 72 (pokój nr 106, I piętro)
drKordos Przemysławpkordos@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 9.45–11.15, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny);
wtorki, godz. 11.30–13.00, ul. Nowy Świat 69, IV p. (pokój nr 2)
drKosmulska Bognabognakosmulska@uw.edu.plczwartki, godz. 16.30, ul. Dobra 72 (open space)
mgrKrzosek-Hołody Magdalenam.krzosek.holody@al.uw.edu.plśrody, godz. 11.30–12.30, ul. Dobra 72 (open space)
drKuczara KonradKK@konradkuczara.componiedziałki, godz. 11.00–11.30, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 2);
środy, godz. 11.00–11.30 i 16.30–18.00, ul. Dobra 72
dr hab. Kulas Piotrpiotrkulas@gmail.componiedziałki, godz. 15.30–16.30, ul. Dobra 72, po uprzednim kontakcie e-mail.
mgrLewanska Ariadnalariadna@wp.plpiątki, godz. 14.00–15.00, ul. Dobra 72 (open space)
drŁagodzka Dorotadorota.lagodzka@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72 (pokój opiekunów lat przy Dziekanacie)
mgrMańkowski Łukaszl.mankowski@al.uw.edu.plśrody, godz. 11.30–12.30, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab.Marciniak Katarzynakamar@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 10.00–11.30, ul. Nowy Świat 69, Gabinet Dziekański (pokój nr 10)
drMizera Michałmizera@al.uw.edu.pl środy, godz. 15.30–16.30, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny)
prof. dr hab.Nowicka-Jeż Alinanowicka-jez@al.uw.edu.plwtorki, godz. 10.30–11.30, ul. Nowy Świat 69, pokój nr 25A
drOlechnowicz Emiliaczwartki, godz. 13.00–14.00, ul. Dobra 72 (open space)
drOleszczyk Michałmichal.oleszczyk@al.uw.edu.plwtorki, godz. 12.00–13.00, ul. Dobra 72 (open space)
drPiekarski Michałmichal.piekarski@interia.plwtorki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab. Poprzęcka Mariam.j.poprzecka@uw.edu.plwtorki, godz. 16.00–17.00; po uprzednim kontakcie e-mailowym
dr hab.Rudnicka Ewae.rudnicka@al.uw.edu.plpiątki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72 (open space)
mgrRybak Krzysztofkm.rybak@uw.edu.plczwartki, godz. 15.00–16.00, ul. Dobra 72 (open space)
drRychter Karolinak.rychter@uw.edu.plpo kontakcie e-mail
dr hab.Sadkowska Katarzyna


ksadkowska@yahoo.deczwartki, ul. Nowy Świat 69 (sala konferencyjna):
godz. 13.30–14.00 jako Pełnomocnik ds. praktyk;
godz. 14.00–15.00 jako prowadzący zajęcia dla studentów
Sielicka-Baryłka Klaraklara.sielicka@gmail.comwtorki (co dwa tygodnie), godz. 11.30–12.30, ul. Dobra 72 (open space)
drSkonieczny Krzysztofk.skonieczny@al.uw.edu.pl wtorki, godz. 12.00–13.00, ul. Dobra 72, (pokój dyżurów)
środy, godz. 13.00–14:00, ul. Dobra 72, (pokój dyżurów)
drStarownik Agataagastarownik@gmail.comśrody, godz. 16.30 (po wcześniejszej zapowiedzi mailowej), ul. Dobra 74 (open space)
prof. dr hab.Stępień Pawełpjstepie@uw.edu.plponiedziałki, godz. 14.00–15.00, ul. Dobra 72 (open space);
wtorki, godz. 12.15–13.15 (co dwa tygodnie, począwszy od 19 listopada 2019, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową), ul. Dobra 72 (open space)
drStobiecka Monikamo.stobiecka@gmail.comczwartki, godz. 14.00–15.00, ul. Dobra 72 (open space)
dr hab. prof. uczSztandar-Sztanderska Katarzynak.sztanderska@gmail.comczwartki, godz. 10.15–11.15, Instytut Socjologii, ul. Karowa 18 (pokój nr 306 lub 201)
drSzewczyk Ilonaszewczyk@al.uw.edu.plponiedziałek, godz. 17.00–18.00, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 9)
Szumańska Joannajoannach2@wp.plpo kontakcie e-mail
drWielecki Kamil
k.wielecki@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 16.30–17.30, ul Dobra 72 (pokój dyżurów)
drWojtas Paweł
pawel.wojtas@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 11.30–13.00, ul. Dobra 72 (przy dziekanacie)
mgrWojtyniak Małgorzatawojtyniak@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 13.00–14.00, ul. Dobra 72 (I piętro), prośba o wcześniejsze mailowe umówienie się
drWolak Martamarta.wolak@gmail.comwtorki, godz. 11.15–12:15 (po uprzednim umówieniu mailem)
drWróbel Łukaszwrobel_luk@o2.plpiątki, godz. 15.30–16.30, Wydział Polonistyki (pokój nr 21)
drWróblewska Magdalenam.wroblewska3@uw.edu.plczwartki, godz. 12.00–13.00, ul. Dobra 72 (open space)
dr hab. Zalewska Agata
zalewska@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 10.00–11.15, ul. Dobra 72 (pokój nr 106, I piętro);
wtorki, godz. 13.00–15.00, ul. Dobra 72 (pokój nr 106, I piętro)
drZawrotny Przemysławzavrote@gmail.componiedziałki (co dwa tygodnie w terminach zajęć), godz. 16.30–17:00, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab.Zarycki Tomaszt.zarycki@uw.edu.plgodz. 13.00–14.30, ISS, ul. Stawki 5/7 (pokój nr 421); po uprzednim kontakcie
drZieleńska Mariannamarianna.zielenska@gmail.comczwartki, godz. 10.15–11.15, Instytut Socjologii, ul. Karowa 18 (pokój nr 306 lub 201)