Dyżury wykładowców i pracowników Wydziału odbywają się w siedzibie Wydziału w Pałacu Zamoyskich (ul. Nowy Świat 69) i/lub w Białej Willi (ul. Dobra 72).

wtorek 23-05-2017

Do uzgodnienia Dr hab. Jan Miernowski, prof. UW,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).

09:00 - 17:00 Ewa Rudnicka, Biuro Innowacji w Przestrzeni Akademickiej (BUW, 3 piętro)

Kontakt: e.rudnicka@uw.edu.pl

10:00 - 11:30 Dr Konrad Kuczara, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kk@konradkuczara.com

10:15 - 11:15 Prof. dr hab. Witold Wołodkiewicz, pokój 10 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: w.wolodkiewicz@uw.edu.pl

10:30 - 13:00 Dr Michał Kucharski, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kucharski.michal@al.uw.edu.pl

11:00 - 13:00 Dr Simon Burton, open space (Biała Willa)

kontakt: s.burton@al.uw.edu.pl

11:00 - 13:00 Mgr Joanna Kłos, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: joanna.klos@student.uw.edu.pl

11:30 - 12:30 Dr Hieronim Grala, open space (Biała Willa)

Kontakt: hieronimgrala57@gmail.com

11:30 - 13:00 Dr Przemysław Kordos, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: pkordos@al.uw.edu.pl

11:30 - 13:00 Prof. dr hab. Jan Kieniewicz, pokój 4 (Biała Willa)

Kontakt: jotka@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email z mgr Małgorzatą Wojtyniak (wojtyniak@al.uw.edu.pl).

12:00 - 13:00 Dr Mikołaj Lewicki, open space (Biała Willa)

Kontakt: m.lewicki@uw.edu.pl

12:00 - 14:30 Prof. dr hab. Jerzy Axer, pokój 4 (Biała Willa)

Kontakt: axer@al.uw.edu.pl
Dyżur dla pracowników, dla studentów – po uzgodnieniu e-mailowym.

12:00 - 14:30 Odwołany Prof. dr hab. Krzysztof Rutkowski, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt: christophe.rutkowski@gmail.com

12:30 - 13:15 Dr hab. Michał Janocha, prof. UW, pokój 26 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: m.janocha@al.uw.edu.pl

13:00 - 14:00 Dr Maria Wiśniewska, open space (Biała Willa)

Kontakt: maria_wisniewska@onet.pl lub maria.wisniewska@al.uw.edu.pl

13:00 - 15:00 Mgr Dorota Bazylczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: dorota.bazylczyk@student.uw.edu.pl

13:15 - 14:15 Prof. dr hab. Paweł Stępień, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: pawel.stepien@uw.edu.pl
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email.

13:30 - 15:30 Dr hab. Andrzej Waśkiewicz, open space (Biała Willa)

Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email.

15:00 - 16:30 Dr Michał Choptiany, open space (Biała Willa)

Kontakt: michal.choptiany@al.uw.edu.pl
Możliwość innego terminu po wcześniejszym uzgodnieniu przez e-mail.

15:40 - 16:40 dr Jan Stanisław Ciechanowski, open space (Biała Willa)

Kontakt: j_s_ciechanowski@yahoo.com
Prośba o wcześniejsze umówienie się na spotkanie przez email.

16:00 - 16:45 Prof. dr hab. Maria Poprzęcka, open space (Biała Willa)

Kontakt: m.j.poprzecka@uw.edu.pl

16:30 - 17:30 Dr Grażyna Czetwertyńska, open space (Biała Willa)

Kontakt: gracz@al.uw.edu.pl

17:00 - 18:20 Dr Michał Mizera, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt: mizera@al.uw.edu.pl

18:15 - 19:00 Dr hab. Joanna Partyka, prof. UW, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: partyka@ibl.waw.pl

środa 24-05-2017

Do uzgodnienia Dr hab. Jan Miernowski, prof. UW,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).

09:00 - 17:00 Ewa Rudnicka, Biuro Innowacji w Przestrzeni Akademickiej (BUW, 3 piętro)

Kontakt: e.rudnicka@uw.edu.pl

09:30 - 11:00 Prof. dr hab. Zbigniew Kloch, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: zkloch@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejsze umówienie się na spotkanie przez email.

11:30 - 13:00 Dr Hanna Paulouskaya, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: handziapa@gmail.com

11:30 - 13:30 Dr Kamil Wielecki, pokój konsultacyjny (Biała Willa)
12:15 - 13:15 Dr hab. Jolanta Sujecka, prof. UW, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt: jolanta.sujecka@al.uw.edu.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10