wtorek 20-11-2018

09:45 - 11:15 Dr Przemysław Kordos, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt e-mail: pkordos@al.uw.edu.pl

12:00 - 13:00 Dr Krzysztof Skonieczny, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt e-mail: k.skonieczny@al.uw.edu.pl

13:30 - 14:30 Prof. dr hab. Tomasz Zarycki, pokój 421 (ISS, ul. Stawki 5/7)

Kontakt e-mail: t.zarycki@uw.edu.pl

14:00 - 15:00 Dr hab. Anna Skolimowska, pokój 8 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt e-mail: as@al.uw.edu.pl

15:00 - 16:00 Dr Dorota Zygmuntowicz, pokój 113 (Pałac Staszica)
15:15 - 16:15 Dr Michał Mizera, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt e-mail: mizera@al.uw.edu.pl

16:00 - 16:45 Prof. dr hab. Maria Poprzęcka, open space (Biała Willa)

Kontakt: m.j.poprzecka@uw.edu.pl

środa 21-11-2018

10:30 - 11:30 Prof. dr hab. Alina Nowicka-Jeż, pokój 25a (Pałac Zamoyskich)

Kontakt e-mailan-j@wp.pl

11:00 - 12:30 Dr Olha Tkachenko, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt e-mail: tkachenko17@gmail.com

12:00 - 13:00 Prof. dr hab. Małgorzata Borowska, pokój 4 (Pałac Zamoyskich)
13:00 - 14:00 Dr Dorota Zygmuntowicz, pokój 113 (Pałac Staszica)
13:30 - 15:00 Dr Konrad Kuczara, pokój 5 (Biała Willa)

Kontakt e-mail: kk@konradkuczara.com

14:00 - 15:00 Dr Ewa Majewska, pokój 8 (Biała Willa)
14:00 - 15:00 Dr Julia Lewandowska, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt: j.lewandowska@al.uw.edu.pl

14:00 - 15:00 Dr Zofia Boni, open space (Biała Willa)

Po wcześniejszym umówieniu e-mailowym

15:00 - 16:30 Dr Ewa Janion, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt e-mail: ewajanion@gmail.com

15:30 - 16:30 Prof. dr hab. Szymon Wróbel, open space (Biała Willa)

czwartek 22-11-2018

09:45 - 11:15 Mgr Sotiris Karageorgos, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)
11:30 - 13:00 Dr Kamil M. Wielecki, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt e-mail: k.wielecki@al.uw.edu.pl

13:00 - 14:00 Dr Emilia Olechnowicz, open space (Biała Willa)
13:00 - 14:00 Dr Michał Oleszczyk, open space (Biała Willa)

Kontakt e-mail: michal.oleszczyk@gmail.com

13:15 - 14:15 Daniil Abadzis, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)
13:15 - 14:15 Dr Karolina Sztandar-Sztanderska, pokój 306 (Instytut Socjologii, III p., Zakład Socjologii Pracy i Organizacji)

Kontakt e-mail: k.sztanderska@gmail.com

13:15 - 14:15 Dr Marianna Zieleńska, pokój 306 (Instytut Socjologii, III p., Zakład Socjologii Pracy i Organizacji)

Kontakt e-mail: marianna.zielenska@gmail.com

15:00 - 15:30 Dr Karolina Rychter, open space (Biała Willa)

Spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym.

15:30 - 16:30 Dr Michał Piekarski, open space (Biała Willa)

piątek 23-11-2018

10:30 - 11:30 Dr Ewa Rudnicka, open space (Biała Willa)

Kontakt e-mail: ewa.rudnicka@uw.edu.pl

11:30 - 13:00 Dr Ewa Janion, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt e-mail: ewajanion@gmail.com

11:45 - 12:45 Mgr Paweł Knut, open space (Biała Willa)

Możliwy jest także inny termin po wcześniejszym umówieniu się przez e-mail.

14:00 - 15:00 Mgr Ariadna Lewańska, open space (Biała Willa)

Kontakt e-mail: lariadna@wp.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10