Dyżury kadry naukowej Wydziału „Artes Liberales”

ostatnia aktualizacja: 5 grudnia 2022 r.

 Wykładowczyni / wykładowcaAdres e-mailTermin i miejsceUwagi
prof. dr hab.Axer Jerzyromanowicz@al.uw.edu.plDyżur dyrekcji Kolegium Artes Liberales (z dr hab. Agatą Zalewską):
wtorki, godz. 13.30–14.45, ul. Dobra 72, p. 101.
prof. dr hab.Borowska Małgorzatahobbit@al.uw.edu.plpiątki, godz. 15.00–16.30
ul. Nowy Świat 69, sala Pracowni Studiów Helleńskich (nr 4)
drBrunarska Zuzannazuzanna.brunarska@uw.edu.plponiedziałki, godz.11.15–12.15, ul. Pasteura 7, p. 222inny termin po wcześniejszym kontakcie mailowym
drBrzozowska Anitaanita.brzozowska@uw.edu.plpo wcześniejszym kontakcie mailowym
drBuszkowska Katarzyna k.buszkowska@gmail.comwtorek, godz.16.00-17.00; Google Meet
drChmiel Piotrp.chmiel@al.uw.edu.plponiedziałki, godz.18.00–18.30, ul. Dobra 72po wcześniejszym kontakcie mailowym
drChodyko Mariaczwartki, godz.12.15, ul Nowy Świat
dr hab. prof. ucz.Ciechanowski Jan Stanisław
js.ciechanowski@uw.edu.plwtorki, godz.16.00–16.45, ul. Nowy Świat 69, p. 26 (poddasze)


po wcześniejszym kontakcie mailowym, również w innych terminach oraz online
drCukras Januszjanusz.cukras@uw.edu.plul. Pasteura 1, p. F-416online lub bezpośrednio, termin do umówienia mailowo
prof. dr hab. Czerniawska Ewaewa.czerniawska@psych.uw.edu.plwtorki, godz.14.00–16.00, Wydział Psychologii, p. 124
drDimitrijević Ivani.dimitrijevic@uw.edu.plśrody, godz.12.00–13.00, ul. Dobra 72, open space
drDołowy Patrycja

p.dolowy@uw.edu.plonlinetermin po wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Golik Paweł
p.golik@uw.edu.plwtorki, godz.12.00–13.00, ul. Pawińskiego 5A, pok. 134
lub Zoom

po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem
dr hab. prof. ucz. González Caizán Cristinacgcaizan@al.uw.edu.plśrody, godz.15.00–16.00, ul. Nowy Świat 69, p. 26 (poddasze)po wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Grochala Wojciechw.grochala@cent.uw.edu.pldnia 5.12.2022, godz.13.00–14.00; Google Meet
drGruda Szymon
szymon.gruda@uw.edu.plczwartki, godz.13.00–14.00, ul. Dobra 72, p. 9apo wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Grzegorzewska Małgorzatamalgorzatagrzegorzewska@onet.euwtorki i środy, godz. 14.45–15.15, sala przy Dziekanacie, ul Dobra 72
drJancewicz Barbarab.jancewicz@uw.edu.plmiejsce i godzina po wcześniejszym kontakcie mailowym
drJanion Ewaewa.janion@al.uw.edu.plwtorki, godz. 12.00–13.00, ul. Dobra 72.
środy, godz. 13.00–14.00, ul. Nowy Świat 69, PSH.
ks. bp prof. Janocha Michałm.janocha@al.uw.edu.plwtorki, godz.11.00–11.30, ul. Nowy Świat 69, p. 26 (poddasze)po wcześniejszym kontakcie mailowym
dr hab.Jarzyna Anitaanitajarzyna@gmail.compo wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Kalinowska Mariamariakalinowska@al.uw.edu.plco dwa tygodnie (19-20X, 2-4XI, 16-18XI, 30XI-2XII, 14-16XII, 11-13I, 25-27I): środy, g. 14.15–15.00, Kolegium AL, ul. Dobra 72, otwarta przestrzeń;

piątki, 10.30–11.15, ul. Nowy Świat 69, s. 21
W innym czasie możliwe konsultacje online po wcześniejszym uzgodnieniu terminu: mariakalinowska@al.uw.edu.pl
drKaniecki Przemysławp.kaniecki@al.uw.edu.plwtorki, godz.11.45–13.00, ul. Dobra 72inny termin, online, po wcześniejszym kontakcie mailowym
drKindler Martamarta.kindler@uw.edu.plpiątki, godz.12.00–13.00, onlinepo wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Kopczyński Michałm.kopczynski@uw.edu.plśrody, godz. 20.00–21.00; Google Meet
dr hab.Kordos Przemysławpkordos@al.uw.edu.plśrody, godz. 13.00–14.00, ul. Dobra 72
czwartki, godz. 11.15–12.15, ul. Nowy Świat 69
W innych terminach prośba o kontakt mailowy lub telefoniczny.
drKról Tymoteuszwymysojer@al.uw.edu.plponiedziałki, godz.18.15–19.00po wcześniejszym kontakcie mailowym, możliwy również inny termin
dr hab., prof. ucz.Kulas Piotrpiotrkulas@uw.edu.plśrody, godz.13.00–14.00, ul. Dobra 72po wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Marciniak Katarzynakamar@al.uw.edu.plrównież inny termin po wcześniejszym kontakcie mailowym
drMeronka Robertr.meronka@uw.edu.plcodzienniepo wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab. Morochojewa Zoja zoja@al.uw.edu.plonlinepo wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Nowicka-Jeż Alinanowicka-jez@al.uw.edu.plśrody, godz. 10.30–11.30, ul. Nowy Świat 69, pok. 25a

drOleszczyk Michałmichal.oleszczyk@al.uw.edu.plwtorki, godz. 12.00–13.00, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab. Olko Justynajustynao@al.uw.edu.plpo wcześniejszym kontakcie mailowym
dr hab.Piątkowska-Małecka Joannajmalecka@uw.edu.plponiedziałki, godz.14.00–16.45, Wydział Archeologii, p. 0.29inny termin po wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Pijanowska Joannaj.e.pijanowska@uw.edu.plstacjonarnie bądź onlinepo wcześniejszym kontakcie mailowym
Pizarro Marcos Arcaya m.arcaya-pizar@uw.edu.plpiątki, godz.11:30-13:00, Nowy Świat 69 lub Zoompo wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem
prof. dr hab. Poprzęcka Mariampoprzecka@uw.edu.plpo wcześniejszym kontakcie mailowym
drPszczółkowska Dominikad.pszczolkows2@uw.edu.plponiedziałki, godz.11.15–12.15, Ośrodek Badań nad Migracjami, ul. Pasteura 7, II piętropo wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Rabiej Stanisławsj.rabiej@uw.edu.plwtorki, godz.13.00–14.00po wcześniejszym kontakcie mailowym
drRacięski Bolesławb.racieski@uw.edu.plonlinepo wcześniejszym kontakcie mailowym
dr hab.Rossmanith Annaamrossma@uw.edu.plponiedziałki, godz.16.00–16.45 lub 20.00–20.30, ul. Dobra 72, pokój 13po wcześniejszym kontakcie mailowym
mgrRybak Krzysztofkm.rybak@uw.edu.plpiątki, godz.12.00–13.00, ul. Dobra 72spotkanie również online, po wcześniejszym kontakcie
drRychter Karolina

k.rychter@uw.edu.plGoogle Meetpo wcześniejszym kontakcie mailowym
drSchollenberger Justynaj.schollenberger@uw.edu.plpiątki, godz.14.30-15.30, Instytut Kultury Polskiej, Zoompo wcześniejszym kontakcie mailowym
drSkonieczny Krzysztofk.skonieczny@al.uw.edu.pl czwartki, godz.14.00–14.45, ul. Dobra 72po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem
drSławkowski-Rode Mikołajm.slawkowski-rode@uw.edu.plponiedziałki, godz.15.00–16:30, Wydział Filozofii, ul. Krakowskie Przedmieście 3, pok. 303po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem
drSokół Grzegorzgrzegorz.sokol@al.uw.edu.plwtorki, godz.15.00-16.00, ul. Dobra 72po wcześniejszym kontakcie mailowym, również online
prof. dr hab.Stępień Pawełpawel.stepien@uw.edu.plwtorki, godz.16.30–17.30, ul. Nowy Świat 69, p. 21po wcześniejszym kontakcie mailowym
drStobiecka Monikam.stobiecka@uw.edu.plwtorki, godz.15.30–16.30, ul. Dobra 72po wcześniejszym kontakcie mailowym
dr hab., prof. ucz.Sucharski Robert A.sucharsk@al.uw.edu.pl środy, godz.12.00–12.30, ul. Nowy Świat 69, s. 10
drSzczepanek Tomaszt.szczepanek@uw.edu.plczwartki, godz.11.30–12.30, onlinepo wcześniejszym kontakcie mailowym
ks. prof. Szostek Andrzeja.szostek@al.uw.edu.plpo wcześniejszym kontakcie mailowym
drSzymański Sebastians.szymanski@al.uw.edu.pl czwartki, godz.12.00–13.00, ul. Dobra 72, open space lub Google Meetpo wcześniejszym kontakcie mailowym
mgrTrzaska Ninanintrz@amu.edu.plpo wcześniejszym kontakcie mailowym
dr hab. prof. UŚTymieniecka-Suchanek Justynaj.tymieniecka@al.uw.edu.plwtorki (6 i 20 grudnia 2022 r., 17 stycznia 2023 r.), godz.18.15–19.15, ul. Dobra 72.po wcześniejszym kontakcie mailowym
drWielecki Kamil
k.wielecki@al.uw.edu.plśrody, godz.13.00–14.00, ul. Dobra 72
prof. dr hab. Wierciński Andrzeja.wiercinski@uw.edu.plpo wcześniejszym kontakcie mailowym
dr hab., prof. UWWłoch Renatar.wloch@uw.edu.plponiedziałki, godz.12.30–13.30, -po wcześniejszym kontakcie mailowym, forma spotkania do uzgodnienia
drWojtas Paweł
pawel.wojtas@al.uw.edu.plśrody, godz. 11.00–12.00, ul. Dobra 72 (w prawym skrzydle budynku od wejścia)
prof. dr hab.Wróbel Szymonwrobel@al.uw.edu.plczwartki, godz.12.00–16.00, Zoom

po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem
mgr Wysocka-Andrusiewicz Joanna joanna.andrusiewicz@uw.edu.plpo wcześniejszym kontakcie mailowym
dr hab. Zalewska Agata
zalewska@al.uw.edu.plwtorki, godz. 10.30– 11.15, ul. Dobra 72, p. 106;

Dyżur dyrekcji Kolegium Artes Liberales (z prof. dr. hab. Jerzym Axerem):
wtorki, godz. 13.30–14.45, ul. Dobra 72, p. 101.
dyżur we wtorek, godz. 10.30–11.15, po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową: agata.zalewska@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Zarycki Tomasz
t.zarycki@uw.edu.plśrody, godz.16.00–17.00, ul. Dobra 72online i inny termin po wcześniejszym kontakcie mailowym
drZawrotny Przemysławzavrote@gmail.comGoogle Meetpo wcześniejszym kontakcie mailowym