Dyżury wykładowców Wydziału „Artes Liberales”

 ProwadzącyAdres e-mailDyżur w roku akademickim 2019/2020Uwagi
prof. dr hab.Abramowicz Maciejabramowicz@al.uw.edu.plczwartki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab.Axer Jerzyromanowicz@al.uw.edu.pl
dr hab.Bareja-Starzyńska Agataa.bareja-starzynska@adm.uw.edu.pl
drBędkowski Marcinmbedkowski@uw.edu.pl
mgrBielak Alicjaalicjabielak@gmail.com
dr hab.Bińczyk EwaEwa.Binczyk@umk.pl
drBłesznowski Bartłomiejblesznowski@gmail.com
prof. dr hab.Borowska Małgorzatahobbit@al.uw.edu.plśrody, godz. 12.00–13.00 oraz godz. 15.00–16.00;
piątki, godz. 15.00–16.00
ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 4)
mgrBruliński Michałmw.brulinski@gmail.com
drChmiel Piotrpiotr.chmiel.1@gmail.comczwartki, godz. 18.00–18.30, ul. Dobra 72, po uprzednim kontakcie e-mail.
mgrCzernow Annaa.czernow@uw.edu.pl
drDimitrijević Ivanivan.opomena.dimitrijevic@gmail.com
prof. dr hab.Elżanowski Andrzejelzanowski@interia.pl
dr hab. Prof. UGFilar Dariusz
dr hab.Frelik Pawełp.frelik@uw.edu.pl
drGolubiewski Mikołajmgolubiewski@gmail.com
drGranicka Katarzynak.granicka@al.uw.edu.pl
drGręzak Annaabgrezak@uw.edu.pl
prof. dr hab.Grochala Wojciechw.grochala@cent.uw.edu.pl
drGruda Szymon
szymon.gruda@student.uw.edu.plczwartki, godz. 13.00–14.00, ul. Dobra 72 (sala 9a)
drHaska Agnieszkaahaska@ifispan.waw.pl
drJanion Ewaewa.janion@al.uw.edu.plwtorki, godz. 11.00–12.00, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny)
środy, godz. 13.00–14.00, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 2)
piątki, godz. 11.30–13.00
prof. dr hab.Kalinowska Mariamariakalinowska@al.uw.edu.plśrody, godz. 15.30–16.30, Wydział „Artes Liberales”, ul. Nowy Świat 69, p. IV (pokój 21);
czwartki, godz. 12.00–13.00, Kolegium Artes Liberales, ul. Dobra 72 (open space)
Terminy dyżurów: 9-10, 16-17, 30-31 X, 6-7, 27-28 XI, 11-12, 18-19 XII, 8-9, 22-23 I.
Istnieje możliwość spotkania w innym terminie po zgłoszeniu mailowym.
drKaniecki Przemysławp.kaniecki@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Kieniewicz Janwojtyniak@al.uw.edu.pl
prof. dr hab. Kloch Zbigniewzkloch@al.uw.edu.pl
drKołtan Jacekjkoltan@gmx.net
prof. dr hab.Kopczyński Michałm.kopczynski@uw.edu.pl
drKordasiewicz Stanisławkordasiewicz@al.uw.edu.pl
drKordos Przemysławpkordos@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 9.30–11.00, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny);
piątki, godz. 12.00–13.30, ul. Nowy Świat 69, IV p. (pokój nr 2)
w dn. 18 października dyżur odwołany
mgrKordyzon Wojciechwojciech.kordyzon@uw.edu.pl
mgrKosmulska Bognabognakosmulska@uw.edu.pl
drKuczara KonradKK@konradkuczara.com
dr hab. Kulas Piotrpiotrkulas@gmail.componiedziałki, godz. 15.30–16.30, ul. Dobra 72, po uprzednim kontakcie e-mail.
dr hab.Kuniczuk-Trzcinowicz Agnieszkaagnieszka.kuniczuk@al.uw.edu.pl
mgrKuśmider Weronikawkusmider@gmail.com
drLewandowska Juliaj.lewandowska@al.uw.edu.pl
mgrLewanska Ariadnalariadna@wp.plpiątki, godz. 14.00–15.00, ul. Dobra 72 (open space)
drLewicki Mikołajm.lewicki@uw.edu.pl
mgrŁagodzka Dorotalagodzka@al.uw.edu.pl
mgrMaciulewicz Marzenam.maciulewicz@student.uw.edu.pl
drMackenzie Dorota dorota.mackenzie@gmail.com
drMajewska Ewaewa.majewska@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Marciniak Katarzynakamar@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 10.00–11.30, ul. Nowy Świat 69, Gabinet Dziekański (pokój nr 10); pierwszy dyżur: 28 października
drMartyna Bartoszmail@bartoszmartyna.pl
prof. dr hab.Masłowski Michałmichel.maslowski2@gmail.com
drMizera Michałmizera@al.uw.edu.pl środy, godz. 15.30–16.30, ul. Dobra 72 (pokój konsultacyjny)
dr hab. Morska Izabelaizabelamorska.uw@gmail.com
prof. dr hab.Nowak Piotrnowakub@gmail.com
prof. dr hab.Nowicka-Jeż Alinanowicka-jez@al.uw.edu.plwtorki, godz. 10.30–11.30, ul. Nowy Świat 69, pokój nr 25A
drOlechnowicz Emiliaczwartki, godz. 13.00–14.00, ul. Dobra 72 (open space)
drOleszczyk Michałmichal.oleszczyk@al.uw.edu.plwtorki, godz. 12.00–13.00, ul. Dobra 72 (open space)
drPiekarski Michałmichal.piekarski@interia.plwtorki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72 (open space)
prof. dr hab.Pijanowska Joannaj.e.pijanowska@uw.edu.pl
prof.dr hab.Pisula Wojciechwojciech.pisula@psych.uw.edu.pl
mgrPodniesiński Janjan.podniesinski@al.uw.edu.pl
prof. dr hab. Poprzęcka Mariam.j.poprzecka@uw.edu.pl
mgrPrzerwa-Tetmajer Emiliaemilia@tetmajer.pl
prof. dr hab.Rabiej Stanisławstanrab@uni.opole.pl
drRakowski Tomasztomaszrak@o2.pl
drRatajczak Mikołajmikolaj.ratajczak@gmail.com
drReinholz Annaareinholz@psych.uw.edu.pl
dr hab.Rudnicka Ewae.rudnicka@al.uw.edu.plpiątki, godz. 10.30–11.30, ul. Dobra 72 (open space)
mgrRybak Krzysztofkm.rybak@uw.edu.plczwartki, godz. 15.00–16.00, ul. Dobra 72 (open space)
drRychter Karolinak.rychter@uw.edu.plpo kontakcie e-mail
dr hab.Sadkowska Katarzyna


ksadkowska@yahoo.deczwartki, ul. Nowy Świat 69 (sala konferencyjna):
godz. 13.30–14.00 jako Pełnomocnik ds. praktyk;
godz. 14.00–15.00 jako prowadzący zajęcia dla studentów
Sielicka-Baryłka Klaraklara.sielicka@gmail.comwtorki (co dwa tygodnie), godz. 11.30–12.30, ul. Dobra 72 (open space)
dr hab. Skolimowska Annaas@al.uw.edu.pl
drSkonieczny Krzysztofk.skonieczny@al.uw.edu.pl
Smolis Michałmichal.smolis@post.home.pl
drSokół Grzegorzgrzegorz.sokol@al.uw.edu.pl
mgrSroczyński Marcinmsroczyn@o2.pl
drStachowicz Jerzyjurek.stachowicz@gmail.com
prof. dr hab.Stępień Pawełpjstepie@uw.edu.plponiedziałki, godz. 14.00–15.00, ul. Dobra 72 (open space);
wtorki, godz. 12.15–13.15 (co dwa tygodnie, począwszy od 19 listopada 2019, po wcześniejszym umówieniu drogą mailową), ul. Dobra 72 (open space)

dyżury od 15 listopada, po powrocie z urlopu naukowego
mgrStobiecka Monikamo.stobiecka@gmail.com
dr hab., prof. ucz.Sucharski Robert A.sucharsk@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Sujecka Jolantajolanta.sujecka@al.uw.edu.pl
dr hab. prof. uczSztandar-Sztanderska Katarzynak.sztanderska@gmail.comczwartki, godz. 10.15–11.15, Instytut Socjologii, ul. Karowa 18 (pokój nr 306 lub 201)
drSzewczyk Ilonaszewczyk@al.uw.edu.plponiedziałek, godz. 17.00–18.00, ul. Nowy Świat 69 (pokój nr 9)
Szumańska Joannajoannach2@wp.plpo kontakcie e-mail
drSzymański Sebastians.szymanski@al.uw.edu.pl
drTakaseva Kyunneykunnej@gmail.com
drTymowski Andrzeja.tymowski@al.uw.edu.pl
mgrUrjasz-Raczko Matyldaurjaszm@gmail.com
drWielecki Kamil
k.wielecki@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 16.30–17.30, ul Dobra 72 (pokój dyżurów)
mgrWiśnicka-Tomalak Zuzannaz.wisnicka-tomalak@student.uw.edu.pl
drWiśniewska Maria
maria_wisniewska@onet.pl
drWojtas Paweł
pawel.wojtas@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 13.15–14.45, ul. Dobra 72
prof. dr hab.Wołodkiewicz Witoldw.wolodkiewicz@uw.edu.pl
drWróbel Łukaszwrobel_luk@o2.plpiątki, godz. 15.30–16.30, Wydział Polonistyki (pokój nr 21)
prof. dr hab.Wróbel Szymonwrobel@al.uw.edu.pl
drWróblewska Magdalenam.wroblewska3@uw.edu.plczwartki, godz. 12.00–13.00, ul. Dobra 72 (open space)
dr hab. Zalewska Agata
zalewska@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.Zarycki Tomaszt.zarycki@uw.edu.plgodz. 13.00–14.30, ISS, ul. Stawki 5/7 (pokój nr 421); po uprzednim kontakcie
drZieleńska Mariannamarianna.zielenska@gmail.comczwartki, godz. 10.15–11.15, Instytut Socjologii, ul. Karowa 18 (pokój nr 306 lub 201)