Dyżury wykładowców Wydziału „Artes Liberales”

 ProwadzącyAdres e-mailTerminy dyżurówZmiany
prof. dr hab.Abramowicz Maciejabramowicz@al.uw.edu.plczwartki, 10:30-11:30, ul. Dobra 72, open space; środy, 13:00-14:00, ul. Nowy Świat 69; po uprzednim kontakcie e-mail
prof. dr hab.Axer Jerzyromanowicz@al.uw.edu.plponiedziałki, 14:00-15:00, ul. Dobra 72; po uprzednim kontakcie e-mail do Pani Joanny Romanowicz: romanowicz@al.uw.edu.pl
dr hab.Bareja-Starzyńska Agataa.bareja-starzynska@adm.uw.edu.plwtorki, 10:00-11:00, Wydział Orientalistyczny w Budynku Porektorskim na Kampusie Głównym UW, sala 211. Można umówić się wcześniej mailowo, ze względu na zaplanowane w roku akademickim 2018/19 wyjazdy (17-26.03.2019, 1-5.04.2019)
drBędkowski Marcinmbedkowski@uw.edu.plwtorki, 17:00-18:00, Instytut Filozofi UW, Krakowskie Przedmieście 3, pok. 302
mgrBielak Alicjaalicjabielak@gmail.componiedziałki, 13:15-14:15, ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab.Bińczyk EwaEwa.Binczyk@umk.plkontakt e-mail
drBłesznowski Bartłomiejblesznowski@gmail.comczwartki, 11:15-12:15, Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW, ul. Żurawia 4, sala 204
mgrBruliński Michałmw.brulinski@gmail.comśrody, 09:15, ul. Dobra 72, sala 5; po uprzednim kontakcie e-mail
drChmiel Piotrpiotr.chmiel.1@gmail.compiątki, 18:15-18:45, ul. Nowy Świat 69, sala 23; po uprzednim kontakcie e-mail
mgrCzernow Annaa.czernow@uw.edu.plspotkania w zależności od potrzeb, po uprzednim kontakcie e-mail
drDimitrijević Ivanivan.opomena.dimitrijevic@gmail.com poniedziałki, 12:15-13:15, ul. Dobra 72, open space
prof. dr hab.Elżanowski Andrzejelzanowski@interia.plwtorki, 12:00-12:45, ul. Dobra 72, open space
dr hab. Prof. UGFilar Dariuszczwartki, 14:00-15:00, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
dr hab.Frelik Pawełp.frelik@uw.edu.plmożliwość kontaktu przy pomocy programu SLACK lub e-mail. Konsultacje: wtorki, 14:30-16:00, Ośrodek Studiów Amerykańskich, pok 306
drGolubiewski Mikołajmgolubiewski@gmail.com środy, 16:30 ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
drGranicka Katarzynak.granicka@al.uw.edu.plczwartki, 13.00-14.00 (bezpośrednio po zajęciach), ul. Dobra 72; open space 
drGręzak Annaabgrezak@uw.edu.plwtorki, 15:00-16:30 i środy, 12:00-13:00, Instytut Archeologii, Budynek Szkoły Głównej, pok. 0.28-0.29.
Poza terminami dyżurów do uzgodnienia drogą mailową
prof. dr hab.Grochala Wojciechw.grochala@cent.uw.edu.plcodziennie, 9:00-18:00, Wydział Geologii, pok. 3079
drGruda Szymon
szymon.gruda@student.uw.edu.plczwartki, 13.00-14.00 (bezpośrednio po zajęciach), ul. Dobra 72, open space 
drHaska Agnieszkaahaska@ifispan.waw.plczwartki, 12:00-13:00, Instytut Filozofii i Socjologii PAN, ul. Nowy Świat 72 (Pałac Staszica), pok. 120; po wcześniejszym ustaleniu mailowym
drJanion Ewaewa.janion@al.uw.edu.plponiedziałki, 11:00-12:00, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
prof. dr hab.Kalinowska Mariamariakalinowska@al.uw.edu.plponiedziałki, 14:00-15:00, ul. Dobra 72, open space
wtorki, 13:00-14:00, ul. Nowy Świat 69, pok. 21
środy, 15:00-16:00, ul. Dobra 72, open space.
Dyżury w tygodniach nieparzystych: 18-23 II, 4-9 III, 18-23 III, 1-6 IV, 15-17 IV, 29 IV-4V, 13-18 V, 27 V-1 VI
drKaniecki Przemysławp.kaniecki@al.uw.edu.plwtorki, 11:00-13:00, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
prof. dr hab.Kieniewicz Janwojtyniak@al.uw.edu.plwtorki, 10:30-11:30 lub po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową
prof. dr hab. Kloch Zbigniewzkloch@al.uw.edu.plśrody, 09:30-11:00, ul. Nowy Świat 69, sala 21, po uprzednim kontakcie e-mail
drKołtan Jacekjkoltan@gmx.net21.03, 4.04, 16.05, 30.05 oraz 13.06 w godz. 16.30-17.30, ul. Dobra 72, open space; po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową
prof. dr hab.Kopczyński Michałm.kopczynski@uw.edu.plwtorki, 09:00-10:00, Instytut Historyczny UW, sala 113. Kontakt telefoniczny: 508 714 839 lub e-mail
drKordasiewicz Stanisławkordasiewicz@al.uw.edu.plpiątki, 14:30-15:00, ul. Dobra 72, open space
drKordos Przemysławpkordos@al.uw.edu.plponiedziałki, 10:00-12:30, ul Dobra 72, pokój dyżurów;
wtorki, 10:00-11:30, ul. Nowy Świat 69
mgrKordyzon Wojciechwojciech.kordyzon@uw.edu.plponiedziałki, 13.00–14.00, ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
mgrKosmulska Bognabognakosmulska@uw.edu.plpiątki, 16:00-16:45, ul. Dobra 72, sala 13, po uprzednim kontakcie e-mail
drKuczara KonradKK@konradkuczara.comśrody, 11:00-11:30, oraz 13:30-15:00, ul. Dobra 72, open space
dr hab. Kulas Piotrpiotrkulas@gmail.componiedziałki, 11:30-12:30, ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab.Kuniczuk-Trzcinowicz Agnieszkaagnieszka.kuniczuk@al.uw.edu.plpiątki, 10:30-11:30, ul. Dobra 72, pokój konsultacyjny; po uprzednim umówieniu się drogą mailową
mgrKuśmider Weronikawkusmider@gmail.comindywidualne umawianie się na spotkania drogą mailową
drLewandowska Juliaj.lewandowska@al.uw.edu.plponiedziałki, 11:00-12:00, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
mgrLewanska Ariadnalariadna@wp.plpiątki, przed zajęciami, 14:00-15:00, ul. Dobra 72, open space
drLewicki Mikołajm.lewicki@uw.edu.pl wtorki, 13:00-14:00, ul. Karowa 18, sala 312;
czwartki, 14:00-15:00 ul. Karowa 18, sala 312; po uprzednim kontakcie e-mail
mgrŁagodzka Dorotalagodzka@al.uw.edu.plwtorki, 10:30-11:15, ul. Nowy Świat 69, czytelnia, po uprzednim kontakcie e-mail
mgrMaciulewicz Marzenam.maciulewicz@student.uw.edu.plczwartki, 17:00, bezpośrednio po zajęciach, ul. Dobra 72, open space
drMackenzie Dorota dorota.mackenzie@gmail.componiedziałki, 9:00, ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
drMajewska Ewaewa.majewska@al.uw.edu.plśrody, 14:00-15:00, ul. Dobra 72, sala 8
prof. dr hab.Marciniak Katarzynakamar@al.uw.edu.plponiedziałki, 10.00–11.30, ul. Nowy Świat 69, sala 10
drMartyna Bartoszmail@bartoszmartyna.plczwartki, 17:00-17:30, ul. Dobra 72, sala 6; po uprzednim kontakcie e-mail
prof. dr hab.Masłowski Michałmichel.maslowski2@gmail.comczwartki, 16:40, ul. Dobra 72, pokój dyżurów; po wcześniejszym umówieniu się przez e-mail
drMizera Michałmizera@al.uw.edu.pl wtorki, 15:15-16:15, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
dr hab. Morska Izabelaizabelamorska.uw@gmail.compiątki, SKYPE, 16:00-18:00; po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową
prof. dr hab.Nowak Piotrnowakub@gmail.componiedziałki, 20:00, ul. Dobra 72, sala 5
prof. dr hab.Nowicka-Jeż Alinanowicka-jez@al.uw.edu.plśrody, 12:00-13:00, ul. Nowy Świat 69, sala 25a
drOleszczyk Michałmichal.oleszczyk@al.uw.edu.plwtorki, 12:00-13:00, ul. Dobra 72, open space
prof. dr hab.Pijanowska Joannaj.e.pijanowska@uw.edu.plkontakt e-mail
prof.dr hab.Pisula Wojciechwojciech.pisula@psych.uw.edu.plindywidualne umawianie się na spotkania drogą mailową
mgrPodniesiński Janjan.podniesinski@al.uw.edu.pl poniedziałki, 15:00-16:00, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
prof. dr hab. Poprzęcka Mariam.j.poprzecka@uw.edu.plwtorki, 16:00-17:00, ul. Dobra 72, open space
mgrPrzerwa-Tetmajer Emiliaemilia@tetmajer.plśrody, 10:00-11:00; po wcześniejszym umówieniu się droga mailową
prof. dr hab.Rabiej Stanisławstanrab@uni.opole.plczwartki, 16:30-17:00, ul. Dobra 72, open space
drRakowski Tomasztomaszrak@o2.pl środy, 13:00-14:00, Instytut Etnologii UW, ul. Żurawia 4, sala 321
drRatajczak Mikołajmikolaj.ratajczak@gmail.comśrody, 12:00-14:00, ul. Nowy Świat 72, Pałac Staszica, pok. 265
drReinholz Annaareinholz@psych.uw.edu.plwtorki, 12:00-14:00, Wydział Psychologii, pok. 11 lub 13
dr hab.Rudnicka Ewae.rudnicka@al.uw.edu.plwtorki, 12.15-13.00, ul. Dobra 72, open space, po uprzednim kontakcie e-mail
mgrRybak Krzysztofkrzysztof.maciej.rybak@student.uw.edu.plczwartki, 14:00-15:00, ul. Nowy Świat 69, sala 27
drRychter Karolinak.rychter@uw.edu.plczwartki, 16:30-17:30, ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab. Skolimowska Annaas@al.uw.edu.plwtorki, 14:00-15:00, ul. Nowy Świat 69, pok. 8
drSkonieczny Krzysztofk.skonieczny@al.uw.edu.pl wtorki, 12:00-13:00, Dobra 72, pokój dyżurów; dodatkowy termin po uprzednim umówieniu się drogą mailową
Smolis Michałmichal.smolis@post.home.pluzgodnienie terminu droga mailową
drSokół Grzegorzgrzegorz.sokol@al.uw.edu.pl wtorki (po zajęciach): 15:00-15:30, ul. Dobra 72, sala 4; po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową
mgrSroczyński Marcinmsroczyn@o2.plkontakt e-mail, indywidualne spotkania
drStachowicz Jerzyjurek.stachowicz@gmail.comwtorki, 13:30-15:00, IKP sala 03
prof. dr hab.Stępień Pawełpjstepie@uw.edu.plponiedziałki: 18.02.2019, 04.03.2019, 18.03.2019, 01.04.2019, 15.04.2019, 29.04.2019, 13.05.2019, 14.00-15.00, ul. Dobra 72, open space; po uprzednim umówieniu się drogą mailową
wtorki, 11:3012:30, ul. Dobra 72 open space
mgrStobiecka Monikamo.stobiecka@gmail.comczwartki, 15:00 ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab., prof. ucz.Sucharski Robert A.sucharsk@al.uw.edu.pl wtorki, 12:00-13:00, ul. Nowy Swiat 69, pokój 10
prof. dr hab.Sujecka Jolantajolanta.sujecka@al.uw.edu.plśrody, 12:00-13:00, ul. Dobra 72, open space
drSzymański Sebastians.szymanski@al.uw.edu.pl czwartki, 15:30-16:30, ul. Dobra 72, open space; po uprzednim kontakcie e-mail
drTakaseva Kyunneykunnej@gmail.comczwartki, 16:30-18:30, sala 8 ul. Dobra 72; po uprzednim kontakcie e-mail
drTymowski Andrzeja.tymowski@al.uw.edu.plkontakt e-mail
mgrUrjasz-Raczko Matyldaurjaszm@gmail.compiątki, przed lub po zajęciach, 16:45-17:15, ul. Dobra 72, open space
mgrWiśnicka-Tomalak Zuzannaz.wisnicka-tomalak@student.uw.edu.pl kontakt e-mail, indywidualne spotkania
drWiśniewska Maria
maria_wisniewska@onet.plczwartki, 10:30-11:30, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
drWojtas Paweł
pawel.wojtas@al.uw.edu.plponiedziałki, 13:15-14:45, ul. Dobra 72, pokój 3
prof. dr hab.Wołodkiewicz Witoldw.wolodkiewicz@uw.edu.plwtorki, 12:00-13:00, ul. Nowy Świat 69
prof. dr hab.Wróbel Szymon


wrobel@al.uw.edu.plśrody, przed zajęciami, 15:30-16:30, ul. Dobra 72; open space
dr hab. Zalewska Agata
zalewska@al.uw.edu.plponiedziałek, 10:15-11:15, ul. Dobra 72, sala 106