Dyżury kadry naukowej Wydziału „Artes Liberales”

 Wykładowczyni / wykładowcaAdres e-mailTermin i miejsce dyżuru stacjonarnegoTermin i link do dyżuru onlineUwagi
Abadzis Daniildaniabba13@gmail.comGoogle Meet
prof. dr hab.Abramowicz Maciejabramowicz@al.uw.edu.plśrody godz. 16.30–17.30
prof. dr hab.Axer Jerzyromanowicz@al.uw.edu.plwspólny dyżur z prof. Zalewską: czwartki, godz. 10.00–11.30; Google Meet
drBielak Alicjaalicjabielak@gmail.compiątki, godz. 13.00–14.00; Google Meetpo wcześniejszym kontakcie mailowym
prof. dr hab.Borowska Małgorzatahobbit@al.uw.edu.plpiątki, godz. 16.00–18.00; Google Meet
drBuszkowska Katarzyna k.buszkowska@gmail.comwtorki, godz. 17.15–18.15; Google Meet
dr hab. González Caizán Cristinacgcaizan@yahoo.comśrody, godz. 15.00–16.00możliwe są także konsultacje w innych terminach; w każdym przypadku prośba o wcześniejszy kontakt mailowy
mgrCerfvol Aleksandraa.cerfvol@uw.edu.pl poniedziałki, godz. 10.30–11.30link do spotkania zostanie przesłany zainteresowanym osobom po wcześniejszym umówieniu się mailowo
drChmiel Piotrp.chmiel@al.uw.edu.plczwartki, godz. 20.00–20.30; Google Meetpo wcześniejszym umówieniu się
drCiechanowski Jan Stanisław
s.ciechanowski@uw.edu.plwtorki, godz. 16.00–16.45możliwe są także konsultacje w innych terminach; w każdym przypadku prośba o wcześniejszy kontakt mailowy
mgrCichoń Adama.cichon@al.uw.edu.plczwartki godz. 15.00–16.00; Google Meetpo uzgodnieniu mailowym
mgrCopeland Natalian.copeland@al.uw.edu.plwtorki, godz. 13.30
drCzetwertyńska Grażyna


gracz@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 14.00–15.30; Google Meet
drDimitrijević Ivanivan.opomena.dimitrijevic@gmail.com środy, godz. 13.00–14.00; Google Meet
mgrDubiel Monikam.dubiel@al.uw.edu.plśrody, godz. 12.00–13.00dyżury rozpoczną się 28 października
dr hab.Frelik Pawełp.frelik@uw.edu.plKampus, Google Meet, Slackw praktyce studenci mogę się komunikować na bieżąco, każdego dnia w tzw. „przyzwoitych” godzinach
prof. dr hab.Grochala Wojciechw.grochala@cent.uw.edu.plponiedziałki, godz. 11.05–11.35dyżur przez 30 minut po każdym wykładzie
drGruda Szymon
szymon.gruda@student.uw.edu.plczwartki, godz. 13.15–14.45; Google Meet
drIwaniuk Oleksandraiwaniuk@al.uw.edu.plpiątki, godz. 15.00–16.00; Google Meet
drJanion Ewaewa.janion@al.uw.edu.plczwartki, godz. 13.30–14.30; Google Meet
drJarzyna Anitaanitajarzyna@gmail.comwtorki, godz. 12.00–12.45; Google Meet
prof. dr hab.Kalinowska Mariamariakalinowska@al.uw.edu.plwtorki, godz. 13.00–14.30; Google Meetprośba o wcześniejszy kontakt mailowy
drKaniecki Przemysławp.kaniecki@al.uw.edu.plwtorki, godz. 11.30–13.00; Google Meet
mgrKarageorgos Sotirissotiriskarageorgos@hotmail.comczwartki, godz. 9.45–11.15; Google Meet
prof. dr hab. Kloch Zbigniewzkloch@al.uw.edu.pl środy, godz. 9.30–11.00
dr hab.Kordos Przemysławpkordos@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 9.30–10.30, ul. Dobra 72; możliwość spotkania online;

2 listopada (poniedziałek): dyżur tylko zdalnie
czwartki, godz. 14.30–15.30; Google Meetmożliwość spotkania się zdalnie w innym terminie po uprzednim umówieniu się mailowo lub telefonicznie (667 903 903);
Krzesicka Juliajuliakrzesicka@gmail.compiątki, godz. 14.30–15.00; Google Meet
dr hab. Kulas Piotrpiotrkulas@uw.edu.plwtorki, godz. 11.00; Google Meetprośba o kontakt mailowym
drLewandowska Juliaj.lewandowska@al.uw.edu.plczwartki, godz. 10.30–12.30; Google Meet
drŁagodzka Dorotadorota.lagodzka@al.uw.edu.plśrody:
godz. 12.00–12.30 (tylko dla I roku AZ); Google Meet

godz. 17.00–17.30 (dla wszystkich); Google Meet
można umawiać się także indywidualnie drogą mailową
prof. dr hab.Marciniak Katarzynakamar@al.uw.edu.plponiedziałki, godz. 10.00–11.00; Google Meetspotkania możliwe także w innych terminach po uprzednim umówieniu się drogą mailową
mgrMierzejewska Ewaewajuliamierzejewska@gmail.comśrody, godz. 9.15; Google Meet
drModlińska Klaudiadrklaudiamodlinska@gmail.comśrody, godz. 17.00–17.45; Google Meet
prof. dr hab.Nowicka-Jeż Alinanowicka-jez@al.uw.edu.plśrody, godz. 10.30–11.30; Google Meet
drOleszczyk Michałmichal.oleszczyk@al.uw.edu.plwtorki, godz. 12.00–13.00; Google Meet
Piekarska Mariam.piekarska@al.uw.edu.plśrody, godz. 15.00–16.00; Google Meetprośba o wcześniejszy kontakt mailowy
drPietrzak Barbara



b.pietrzak@uw.edu.plczwartki, godz. 15.00–16.00, przedmiot: Etologia zwierząt; Google Meet

piątek, godz. 15.00–16.00, przedmiot: Ekologia behawioralna; Google Meet
prof. dr hab.Pijanowska Joannaj.e.pijanowska@uw.edu.plkontakt mailowy i telefoniczny: 604 898 190;
dostępność 12 godzin na 24, a w potrzebie 24/24.
dr hab.Redaelli Stefano
redaelli@al.uw.edu.pwtorki, godz. 16.30
dr hab.Rudnicka Ewae.rudnicka@al.uw.edu.plpiątki, godz. 16.30–17.30; Google Meetprośba o wcześniejszy anons mejlowy
Ruscello Claudiaclaudia.ruscello@al.uw.edu.plczwartki, godz.14.45
mgrRybak Krzysztofkm.rybak@uw.edu.plczwartki, godz. 15.00–16.00 po uprzednim kontakcie mailowym; po wcześniejszym ustaleniu możliwe konsultacje w innych terminach
drRychter Karolinak.rychter@uw.edu.plponiedziałki, godz. 17.00po uzgodnieniu mailowym
dr hab.Sadkowska Katarzynaksadkowska@yahoo.deczwartki, godz. 11.30–12.15; Google Meet
drSaifullayeu Antona.saifullayeu@uw.edu.pltermin ustala się indywidualnie po wcześniejszym mailowym kontakcie
drSkonieczny Krzysztofk.skonieczny@al.uw.edu.pl wtorki, godz. 12.00–13.00; Google Meet

czwartki, godz. 13.30–14.30; Google Meet
drSokół Grzegorzgrzegorz.sokol@al.uw.edu.pl środy, godz. 12.00–13.00; Google Meetmożliwość spotkania także w innych terminach
drStobiecka Monikamo.stobiecka@gmail.comśrody, godz. 14.00–15.00; Google Meet
drSzewczyk Ilonaszewczyk@al.uw.edu.plwtorki, godz. 11.00–12.00student wysyła e-mail i dostaje link do spotkania
drSzymański Sebastians.szymanski@al.uw.edu.pl środy, godz. 10.00–11.00; Google Meet
Talaga MaciejMaciekTalaga@gmail.compiątki, godz. 14.30–15.00; Google Meet
drTkachenko Olhao.tkachenko@al.uw.edu.plczwartki, godz. 11.00–12.00; Google Meet
drTwardecki Alfreda.twardecki@uw.edu.plśrody, godz. 16.45–17.15; Google Meetw razie potrzeby i większej ilości chętnych możliwość przedłużenia spotkania lub uzgodnienia dodatkowych terminów
drUrjasz-Raczko Matylda m.urjasz-raczk@uw.edu.plpiątki, godz.9.30–10:30; Google Meetmożliwość spotkania także w innych terminach po uzgodnieniu mailowym
dr hab.Włoch Renatar.wloch@uw.edu.plwtorki, godz. 13.00–14.00; Google Meet
prof. dr hab.Wróbel Szymonwrobel@al.uw.edu.plczwartki, godz. 12.00–13.15; Google Meet
drWróblewska Magdalenam.wroblewska@al.uw.edu.plczwartki, godz. 10.30–11.30; Google Meet
dr hab. Zalewska Agata
zalewska@al.uw.edu.pldyżur dla studentów: wtorki, godz. 10.00–11.30; Google Meet

wspólny dyżur z prof. Axerem: czwartki, godz. 10.00–11.30; Google Meet
mgrŻyniewicz Karolinak.zyniewicz@al.uw.edu.plśrody, godz. 12.00–13.00dyżury rozpoczną się 28 października

Dane kontaktowe Dziekanatu

Zakres działańOsoba kontaktowaAdres e-mailSłużbowy telefon komórkowy
Prodziekan ds. studenckich
Dr hab. Przemysław Kordos
pkordos@al.uw.edu.pl
667 903 903
- studia doktoranckieMgr Bogusława Rokoszewskarokoszewska@al.uw.edu.pl695 900 431
- organizacja studiów
- sprawy studenckie – artes liberales
- rekrutacja
- sprawy dotyczące budynku przy ul. Dobrej 72
Dr Violetta Rączewskaraczewska@al.uw.edu.pl601 280 505
- zajęcia (grafik zajęć, listy zajęciowe)
- umowy za zajęcia
Mgr Katarzyna Boskkatarzyna.bosk@al.uw.edu.pl
885 420 098
- sprawy studenckie: antropozoologia, filologia nowogrecka, kulturoznawstwo – cywilizacja śródziemnomorska
- stypendia
Mgr Karolina Koperkarolina.koper@al.uw.edu.pl695 900 428