niedziela 27-05-2018

Do uzgodnienia Prof. dr hab. Jan Miernowski,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

poniedziałek 28-05-2018

Do uzgodnienia Prof. dr hab. Jan Miernowski,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

10:00 - 11:30 Dr hab. Katarzyna Marciniak, prof. UW, pokój 10 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kamar@al.uw.edu.pl

10:00 - 11:30 Dr Przemysław Kordos, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt: pkordos@al.uw.edu.pl

10:15 - 11:15 Dr hab. Agata Zalewska, open space (Biała Willa)

Kontakt: agata.zalewska@uw.edu.pl

10:15 - 11:15 Prof. dr hab. Paweł Stępień, open space (Biała Willa)

Kontakt: pawel.stepien@uw.edu.pl

11:30 - 12:30 Dr Krzysztof Skonieczny, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt: k.skonieczny@al.uw.edu.pl
Dodatkowy termin po uprzednim uzgodnieniu przez e-mail.

11:30 - 13:00 Dr Paweł Wojtas, pokój 3 (Biała Willa)
13:00 - 13:15 Dr Artur Bojarski, open space (Biała Willa)
13:00 - 14:30 Dr Ewa Janion, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt: ewajanion@gmail.com

13:00 - 14:30 Dr Konrad Kuczara, pokój 4 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kk@konradkuczara.com

14:00 - 15:00 Dr hab. Lech Nijakowski, pokój 212 (Instytut Socjologii UW)

Wymagany wcześniej kontakt drogą mailową.

15:00 - 16:00 Prof. dr hab. Wojciech Grochala, pokój 3079 (Wydział Geologii)

wtorek 29-05-2018

Do uzgodnienia Prof. dr hab. Jan Miernowski,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

09:00 - 11:00 Prof. dr hab. Paweł Golik, pokój 134 (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN)
09:30 - 10:30 Dr Ilona Szewczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: szewczyk@al.uw.edu.pl

10:00 - 11:30 Dr Przemysław Kordos, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: pkordos@al.uw.edu.pl

10:45 - 11:30 Prof. dr hab. Maria Kalinowska, pokój 21 (Pałac Zamoyskich)

Kontaktmariakalinowska@al.uw.edu.pl

11:00 - 13:00 Dr Przemysław Kaniecki, pokój 3 (Biała Willa)

Kontaktp.kaniecki@gmail.com

11:00 - 11:30 Prof. dr hab. Jan Kieniewicz, pokój 101 (Biała Willa)

Kontakt: jotka@al.uw.edu.pl
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email z mgr Małgorzatą Wojtyniak (wojtyniak@al.uw.edu.pl).

11:30 - 12:30 Dr Katarzyna Szafranowska, open space (Biała Willa)
11:30 - 12:30 Dr Piotr Kulas, open space (Biała Willa)

Wymagany wcześniej kontakt drogą mailową.

11:30 - 13:15 Mgr Monika Stobiecka, Instytut Archeologii (Budynek Szkoły Głównej), s. 3.27

Kontakt: mo.stobiecka@gmail.com

12:00 - 13:00 Dr Michał Mizera, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt: mizera@al.uw.edu.pl

12:00 - 13:00 Prof. dr hab. Jacek Leociak, pokój 128 (Pracownia Poetyki Teoretycznej i Semiotyki Kultury, IBL PAN)

Kontakt: jleociak@gmail.com
Przed spotkaniem konieczny kontakt mailowy.

13:00 - 14:00 Dr Piotr Kubiński, pokój 6a (Wydział Polonistyki)
13:00 - 15:00 Prof. dr hab. Jerzy Axer, pokój 101 (Biała Willa)

Kontakt: axer@al.uw.edu.pl

13:30 - 14:30 Prof. dr hab. Tomasz Zarycki, ISS, ul. Stawki 5/7

Kontakt: t.zarycki@uw.edu.pl

14:00 - 14:30 Prof. dr hab. Andrzej Elżanowski, open space (Biała Willa)

Kontakt: elzanowski@miiz.waw.pl

14:45 - 15:00 Dr hab. Jacek Kopciński, open space (Biała Willa)

Kontaktkopcinskiprospero@gmail.com lub jacekkopcinski@wp.pl

1 2 3 4 5 6