Zdalne komplety. O wyzwaniach i doświadczeniach edukacji on-line

Szanowni Państwo,
zachęcam gorąco do zapoznania się z poradnikiem Zdalne komplety. O wyzwaniach i doświadczeniach edukacji on-line, napisanym przez Zuzannę Wiśnicką-Tomalak ze wsparciem środowiska studenckiego i doktoranckiego naszego Wydziału. Ta obszerna e-publikacja, stworzona częściowo na podstawie ankiet, które w kwietniu wypełniło wielu studentów i wykładowców, zawiera praktyczne, techniczne, ale i psychologiczne porady dla nauczanych i nauczających w procesie zdalnego kształcenia.

Zachęcam też do śledzenia komunikatów Rektoratu oraz Dziekanatu, które z powodu dość zmiennej sytuacji mogą nadpisywać niektóre ustalenia wspominane w poradniku, na przykład te dotyczące preferowanych narzędzi do pracy zdalnej.

Z poważaniem,
dr hab. Przemysław Kordos
prodziekan ds. studenckich

Zdalne komplety. O wyzwaniach i doświadczeniach edukacji on-line (PDF)