Select Page

Zaproszenie na konferencję i warsztaty: „Engaged Humanities…”

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką rewitalizacji i dokumentacji językowej do udziału w warsztatach i konferencji „Engaged Humanities: preserving and revitalizing endangered languages and cultural heritage”, które odbędą się w dniach 13–16 listopada 2017 roku na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego.

W konferencji wezmą udział badacze z całego świata oraz aktywiści społeczności posługujących się językami zagrożonymi wymarciem, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym w zakresie ochrony dziedzictwa językowo-kulturowego.

Wszelkie informacje na temat konferencji i warsztatów znajdują się na stronie internetowej projektu w zakładce poświęconej wydarzeniom: tutaj.

By wziąć udział w tych wydarzeniach, prosimy o wypełnienie formularza: tutaj.

Rejestracja jest otwarta do 1 września 2017 roku.

Wydarzenia są organizowane w ramach projektu „Humanistyka Zaangażowana w Europie: budowanie potencjału dla partycypacyjnych badań dziedzictwa językowo-kulturowego” prowadzonego przez Wydział „Artes Liberales” we współpracy z School of Oriental and African Studies, University in London oraz Uniwersytetem w Lejdzie. Projekt jest finansowany w ramach programu Twinning, Horyzont 2020.

Zapraszamy do udziału!

Zespół projektu Engaged Humanities

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania oraz możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.