Select Page

Studia

Wydziałowa Komisja Stypendialna

Najnowsze ogłoszenia Wydziałowej Komisji Stypendialnej

Stypendia

Szanowni Państwo,
na stronie UW pojawił się komunikat Pani Rektor ws. zasad składania wniosków o stypendia i wypłat w stanie zagrożenia epidemicznego.
Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią: https://www.uw.edu.pl/komunikat-w-sprawie-stypendiow-dla-studentow-i-doktorantow (http://bss.uw.edu.pl/komunikat-w-sprawie-stypendiow/).

Termin składania wniosków o stypendium socjalne na semestr letni zostaje wydłużony: w przypadku przesłania wniosku na odpowiedni adres mailowy komisjastypendialna@al.uw.edu.pl oraz do wiadomości (DW): karolina.koper@al.uw.edu.pl (do 20 kwietnia stypendium zostanie przyznane z wyrównaniem od marca.

Złożenie wniosku między 21 kwietnia a 20 maja spowoduje przyznanie stypendium od maja – zgodnie z dotychczasowymi zasadami.

Terminarze wnioskowania o ww. świadczenia zamieszczone są również w USOSweb w zakładce Wnioski.

Skład Komisji Stypendialnej ds. Stypendium Socjalnego Wydziału „Artes Liberales” 
 1. pracownicy
  • mgr Karolina Koper – przewodnicząca Komisji Stypendialnej ds. Stypendium Socjalnego, koordynator ds. stypendialnych,
  • mgr Katarzyna Bosk – koordynator ds. stypendialnych;
 2. studenci
  • Anna Burakowska – wiceprzewodnicząca,
  • Zuzanna Kiwerska,
  • Gabriela Niemczynowicz-Szkopek – wiceprzewodnicząca.

Pytania prosimy kierować na adres: komisjastypendialna@al.uw.edu.pl.
Obsługą stypendiów w dziekanacie Wydziału „Artes Liberales” zajmuje się Karolina Koper (kontakt: karolina.koper@al.uw.edu.pl, tel. 22 55 25 910 w. 142, sekretariat Kolegium Artes Liberales, ul. Dobra 72).

Godziny pracy:
poniedziałek: 10.00–14.00
wtorek: 10.00–14.00
środa: dzień pracy wewnętrznej
czwartek: 7.30–17.00
piątek: dzień pracy wewnętrznej

Informacja w związku z otwarciem tury składania wniosków o stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2019/2020.

Szczegółowe informacje

Zarządzenie nr 142  Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 1 października 2019 r. w sprawie wprowadzania Regulaminu świadczeń dla studentów UW 

Szczegółowe informacje

Miejsce i terminy składania wniosków na semestr zimowy 2019/20

UWAGA!

Miejsce i terminy składania wniosków o stypendium socjalne, dla osób niepełnosprawnych, zapomogę oraz stypendium rektora dla studentów i doktorantów

[Studenci składają wnioski]

 • o stypendium socjalne na semestr zimowy 2019/2020 – w jednostce, w której studiują; żeby otrzymać wyrównanie za październik, należy złożyć wniosek do 21 października 2019 r. (w kolejnych miesiącach należy złożyć wniosek do 20. dnia danego miesiąca)
 • o stypendium dla osób niepełnosprawnych – w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych; żeby otrzymać wyrównanie za październik, należy złożyć wniosek do 21 października 2019 r. (w kolejnych miesiącach należy złożyć wniosek do 20. dnia danego miesiąca);
 • o zapomogę – w Biurze Zarządu Samorządu Studentów;
 • o stypendium rektora na rok akademicki 2019/2020 – w jednostce, w której studiują; informacje nt. stypendium publikowane są na tej stronie; termin na złożenie wniosku upływa 25 października 2019 r.

[Doktoranci składają wnioski]

 • o stypendium socjalne na semestr zimowy 2019/2020 i o zapomogę – w Biurze Spraw Doktoranckich; żeby otrzymać wyrównanie stypendium socjalnego za październik, należy złożyć wniosek do 21 października 2019 r. (w kolejnych miesiącach należy złożyć wniosek do 20. dnia danego miesiąca)
 • o stypendium dla osób niepełnosprawnych – w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych; żeby otrzymać wyrównanie za październik, należy złożyć wniosek do 21 października 2019 r. (w kolejnych miesiącach należy złożyć wniosek do 20. dnia danego miesiąca);
 • o stypendium rektora – do komisji doktoranckiej jednostki, w której odbywają studia doktoranckie; termin na złożenie wniosku upływa 31 października 2019 r.

Wnioski o zapomogę będzie można wypełniać od wtorku,, 15 października 2019 r. Wnioski o zapomogę będzie można składać przez cały rok akademicki, do 31 sierpnia 2020 r.

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Szczegółowe informacje

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

Szczegółowe informacje

Instytucje ogólnouniwersyteckie

Odwoławcza Komisja Stypendialna
Odwoławcza Komisja Stypendialna dla Studentów
ul. Krakowskie Przedmieście 24 (wejście przez Mały Dziedziniec), pok. 102
www.oks.uw.edu.pl, oks@samorzad.uw.edu.pl

Biuro Spraw Studenckich
Krakowskie Przedmieście 26/28
Pałac Kazimierzowski, II piętro, pok. 31
www.bss.uw.edu.pl, bsstud@adm.uw.edu.pl

OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania oraz możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Skip to content