Warszawskie Czwartki Staropolskie: „O trudzie cenzora bibliotecznego…”

Pracownia „Ośrodek Badań nad Reformacją i Kulturą Intelektualną w Europie Wczesnonowożytnej” Wydziału „Artes Liberales” UW oraz Pracownia „Humanizm. Hermeneutyka wartości” Wydziału „Artes Liberales” UW, Pracownia Literatury Renesansu i Baroku w Instytucie Badań Literackich PAN, Zakład Studiów nad Renesansem w Instytucie Filologii Klasycznej UW, Zespół Kultury Staropolskiej w Instytucie Kultury Polskiej UW serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Warszawskich Czwartków Staropolskich.

Mgr Izabela Wiencek wygłosi referat pt. O trudzie cenzora bibliotecznego Andrzej Obrembski SJ (ok. 1567–1639) i jego działalność w kolegium łomżyńskim.

Spotkanie odbędzie się 22 listopada 2018 r., o godz. 17.00 w sali 25 Wydziału „Artes Liberales” UW (ul. Nowy Świat 69, IV p.).

Więcej informacji tutaj