Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu zaprasza studentki i studentów UW do wzięcia udziału w nowej inicjatywie realizowanej we współpracy z Welcome Point UW! Poszukuje się ochotniczek i ochotników, którzy dołączą do zespołu wspierającego zagraniczne pracowniczki i zagranicznych pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Wolontariusze i wolontariuszki zaangażują się między innymi w:

• pomoc w załatwianiu spraw urzędowych,
  • wsparcie w organizacji spraw codziennych związanych z osiedleniem się w Polsce,
  • pomoc w tłumaczeniu informacji z języka polskiego na angielski.

Dlaczego warto się zaangażować?

• To wspaniała okazja, aby poznać badaczy i badaczki z różnych stron świata.
  • Elastyczny wolontariat – w tym działaniu nie wymagamy regularnej dyspozycyjności.
  • Studentki i studenci przed przystąpieniem do działania wezmą udział w warsztatach i szkoleniach.
  • Wolontariuszki i wolontariusze rozwiną praktyczne doświadczenie w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28 listopada do godziny 18:00. Szczegóły znajdują się → tutaj.