Select Page

Stypendia dla młodszych pracowników naukowych oraz doktorantów w ramach umów bilateralnych na partnerskich uczelniach amerykańskich

Szanowni Państwo,

przekazuję informację z Biura Współpracy z Zagranicą, że 5 czerwca b.r. upływa termin ubiegania się o stypendia w ramach umów bilateralnych na partnerskich uczelniach amerykańskich. Stypendia są przewidziane dla młodszych pracowników naukowych oraz doktorantów. Informacje znajdą Państwo pod adresem: http://bwz.uw.edu.pl/indiana-university-mlodsi-pracownicy.

Wyjazd jest przewidywany w drugim semestrze 2018/19. W razie wątpliwości szczegółowych informacji udziela p. Anna Sadecka z BWZ (tel. 22 55 24 010, e-mail: ann.sadecka@adm.uw.edu.pl).

Dodam również, że warto śledzić bieżące oferty stypendialne Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej: https://nawa.gov.pl/nawa oraz korzystać z wyszukiwarki „Mobilność naukowa i edukacyjna na UW”: https://mobility.project.uw.edu.pl/_layouts/15/start.aspx#/SitePages/Mobilno%C5%9B%C4%87%20naukowa%20i%20edukacyjna%20na%20UW.aspx

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
Ewa Rudnicka

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.