Select Page

Tryb pracy na Wydziale „Artes Liberales”

W związku z Zarządzeniem nr 105 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie zagrożenia zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że czas pracy w trybie zdalnym Wydziału „Artes Liberales” UW od dnia 25 maja br. zostaje utrzymany do odwołania.

Służbowe numery telefonów i adresy e-mail

Dziekan
Dr hab. Robert A. Sucharski, prof. ucz. – 603 132 080, sucharsk@al.uw.edu.pl 

Prodziekan ds. nauki
Prof. dr hab. Maciej Abramowicz – 697 903 903, abramowicz@al.uw.edu.pl 

Prodziekan ds. studenckich
Dr hab. Przemysław Kordos – 667 903 903, pkordos@al.uw.edu.pl

Prodziekan ds. rozwoju współpracy międzynarodowej
Prof. dr hab. Katarzyna Marciniak – 693 905 905, kamar@al.uw.edu.pl

Dyrektor Kolegium Artes Liberales
Prof. dr hab. Jerzy Axer – 601 945 613, axer@al.uw.edu.pl

Zastępca Dyrektora Kolegium Artes Liberales
Dr hab. Agata Zalewska – 603 782 722, zalewska@al.uw.edu.pl 

Kierownik Dziekanatu
Dr Violetta Rączewska – 601 280 505, raczewska@al.uw.edu.pl

Sekretariat Studiów Doktoranckich
Bogusława Rokoszewska – 695 900 431, rokoszewska@al.uw.edu.pl 

Kancelaria Ogólna
Krystyna Szczytyńska – 601 260 714, krystyna@al.uw.edu.pl

Pełnomocnik Kwestora UW
Marzena Jesiotr – 664 037 074, marzena@al.uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. finansowo-administracyjnych
Dr Teresa Kopczyńska – 607 700 087, kopczynska@al.uw.edu.pl

Obsługa techniczno-informatyczna
Kierownik: Robert Przybysz – 695 900 449, robert@al.uw.edu.pl
Dr Krzysztof Miziołek – 695 900 456, jkm@al.uw.edu.pl

Lista pozostałych pracowników Wydziału i ich adresy e-mail
NaziwskoImięE-mail
AndersenMagdalenamaggo@al.uw.edu.pl
BoskKatarzynakatarzyna.bosk@al.uw.edu.pl
ChmielakTomaszchmielak@al.uw.edu.pl
DębowczykBarbarabdebowczyk@al.uw.edu.pl
Guzik Mariaguzik@al.uw.edu.pl
IwaniukAleksandraiwaniuk@al.uw.edu.pl
JakubiecEwajakubiec@al.uw.edu.pl
Jasińska-ZdunKatarzynacamena@al.uw.edu.pl
KoperKarolinakarolina.koper@al.uw.edu.pl
KraszewskaKraszewskakraszewska@al.uw.edu.pl
KucharskiMichałkucharski.michal@al.uw.edu.pl
MarkiewiczZofiamarkiewicz@al.uw.edu.pl
MiziołekJakubjxm@al.uw.edu.pl
RomanowiczJoannaromanowicz@al.uw.edu.pl
Styczeń-KawałekAnnastyczen@al.uw.edu.pl
SzczypekMarekmars@al.uw.edu.pl
SzewczykIlonaszewczyk@al.uw.edu.pl
TomaszukKatarzynakato@al.uw.edu.pl
WojtyniakMałgorzatawojtyniak@al.uw.edu.pl

Dane kontaktowe Dziekanatu obowiązujące od dnia 18 marca do odwołania

Zakres działańOsoba kontaktowaAdres e-mailSłużbowy telefon komórkowyUrlop
Prodziekan ds. studenckich
Dr hab. Przemysław Kordos
pkordos@al.uw.edu.pl
667 903 903
- studia doktoranckieMgr Bogusława Rokoszewskarokoszewska@al.uw.edu.pl695 900 431
- organizacja studiów
- sprawy studenckie – artes liberales
- rekrutacja
- sprawy dotyczące budynku przy ul. Dobrej 72
Dr Violetta Rączewskaraczewska@al.uw.edu.pl601 280 50520–31 lipca 2020 r.
- zajęcia (grafik zajęć, listy zajęciowe)
- umowy za zajęcia
Mgr Katarzyna Boskkatarzyna.bosk@al.uw.edu.pl
3–14 sierpnia 2020
- sprawy studenckie: antropozoologia, filologia nowogrecka, kulturoznawstwo – cywilizacja śródziemnomorska
- stypendia
Mgr Karolina Koperkarolina.koper@al.uw.edu.pl

Dyżury stacjonarne po 14 września 2020 r.

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania oraz możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.