Select Page

Tryb pracy zdalnej na Wydziale „Artes Liberales”

Szanowni Państwo,

W związku z Zarządzeniem nr 82 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 30 kwietnia 2020 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego oraz niektórych innych zarządzeń związanych z COVID-19 informuję, że czas pracy w trybie zdalnym Wydziału „Artes Liberales” UW zostaje wydłużony do dnia 24 maja 2020 r. włącznie.

Robert A. Sucharski
Dziekan Wydziału „Artes Liberales”

Służbowe numery telefonów i adresy e-mail

Dziekan
Dr hab. Robert A. Sucharski, prof. ucz. – 603 132 080, sucharsk@al.uw.edu.pl 

Prodziekan ds. nauki
Prof. dr hab. Maciej Abramowicz – 697 903 903, abramowicz@al.uw.edu.pl 

Prodziekan ds. studenckich
Dr hab. Przemysław Kordos – 667 903 903, pkordos@al.uw.edu.pl

Prodziekan ds. rozwoju współpracy międzynarodowej
Prof. dr hab. Katarzyna Marciniak – 693 905 905, kamar@al.uw.edu.pl

Dyrektor Kolegium Artes Liberales
Prof. dr hab. Jerzy Axer – 601 945 613, axer@al.uw.edu.pl

Zastępca Dyrektora Kolegium Artes Liberales
Dr hab. Agata Zalewska – 603 782 722, zalewska@al.uw.edu.pl 

Kierownik Dziekanatu
Dr Violetta Rączewska – 601 280 505, raczewska@al.uw.edu.pl

Sekretariat Studiów Doktoranckich
Bogusława Rokoszewska – 695 900 431, rokoszewska@al.uw.edu.pl 

Kancelaria Ogólna
Krystyna Szczytyńska – 601 260 714, krystyna@al.uw.edu.pl

Pełnomocnik Kwestora UW
Marzena Jesiotr – 664 037 074, marzena@al.uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. finansowo-administracyjnych
Dr Teresa Kopczyńska – 607 700 087, kopczynska@al.uw.edu.pl

Obsługa techniczno-informatyczna
Kierownik: Robert Przybysz – 695 900 449, robert@al.uw.edu.pl
Dr Krzysztof Miziołek – 601 355 132, jkm@al.uw.edu.pl
Jakub Miziołek – 695 900 456, jxm@al.uw.edu.pl

Lista pozostałych pracowników Wydziału i ich adresy e-mail
NaziwskoImięE-mail
AndersenMagdalenamaggo@al.uw.edu.pl
BoskKatarzynakatarzyna.bosk@al.uw.edu.pl
ChmielakTomaszchmielak@al.uw.edu.pl
DębowczykBarbarabdebowczyk@al.uw.edu.pl
Guzik Mariaguzik@al.uw.edu.pl
IwaniukAleksandraiwaniuk@al.uw.edu.pl
JakubiecEwajakubiec@al.uw.edu.pl
Jasińska-ZdunKatarzynacamena@al.uw.edu.pl
KoperKarolinakarolina.koper@al.uw.edu.pl
KraszewskaKraszewskakraszewska@al.uw.edu.pl
KucharskiMichałkucharski.michal@al.uw.edu.pl
MarkiewiczZofiamarkiewicz@al.uw.edu.pl
MiziołekJakubjxm@al.uw.edu.pl
RomanowiczJoannaromanowicz@al.uw.edu.pl
Styczeń-KawałekAnnastyczen@al.uw.edu.pl
SzczypekMarekmars@al.uw.edu.pl
SzewczykIlonaszewczyk@al.uw.edu.pl
TomaszukKatarzynakato@al.uw.edu.pl
WojtyniakMałgorzatawojtyniak@al.uw.edu.pl
Informacje w sprawie koronawirusa SARS-CoV-2

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania oraz możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Skip to content