Nowa publikacja: „Living and Thinking in The Postdigital World…”

28 lutego nakładem wydawnictwa Universitas ukaże się książka pod redakcją prof. Szymona Wróbla oraz dr. Krzysztofa Skoniecznego – „Living and Thinking in The Postdigital World. Theories, Experiences, Explorations”. Jest ona rezultatem serii konferencji, które odbyły się w Kolegium Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego w ramach projektu „Technology and Socialization”. Jej głównym celem jest namysł nad sposobami, w jakie technologia – zwłaszcza technologia cyfrowa – kształtuje dzisiejszy krajobraz społeczno-polityczny w sensie teoretycznym i praktycznym.

Informacje o publikacji dostępne na stronie wydawnictwa, a także na stronie Laboratorium Techno-Humanistyki.