Wydział „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ambasada Hiszpanii w Polsce mają zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Naukową „Jan Dantyszek. Europejczyk XVI stulecia” z cyklu Spotkania Polsko-Hiszpańskie pod patronatem honorowym J.M. Rektora Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka oraz patronatem Ambasady Hiszpanii w Polsce.

Odbędzie się ona we wtorek, 20 grudnia 2022 r. w godz. 16.30-19.30, w sali konferencyjnej Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 72.

Językami konferencji będą polski i hiszpański (tłumaczenie symultaniczne). Istnieje możliwość wzięcia udziału w konferencji online na platformie Zoom – osoby zainteresowane prosimy o kontakt na mail: cgcaizan@al.uw.edu.pl.