Select Page

IV faza projektu „Innowacyjny uniwersytet i przywództwo”

IV faza projektu „Innowacyjny uniwersytet i przywództwo”

 

8 listopada na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczyna się  kolejna edycja projektu „Innowacyjny uniwersytet i przywództwo”. Faza IV: Strategie komunikacyjne i relacje uniwersytet-szkoła”, celem którego jest pomoc w kształtowaniu nowej generacji kadry zarządzającej systemem wyższej edukacji w Ukrainie. Udział w projekcie przewiduje uczestnictwo w szkoleniach i konsultacjach indywidualnych w Warszawie i Krakowie w dniach 8 października – 2 listopada 2018 roku (grupa G) oraz 5–30 listopada (grupa H).

Projekt „Innowacyjny uniwersytet i przywództwo; Faza IV: Strategie komunikacyjne i relacje uniwersytet-szkoła” jest kontynuacją i przeniesieniem na wyższy poziom projektu „Innowacyjny uniwersytet i przywództwo”, realizowanego w trzech fazach w latach akademickich 2014/2015,  2015/2016 oraz 2017/2018.

W październiku i listopadzie dwie grupy przedstawicieli środowiska akademickiego Ukrainy (łącznie pięćdziesiąt osób) wezmą udział w stażu edukacyjno-badawczym na Wydziale „Artes Liberales” UW oraz Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zakres tematyczny szkoleń: relacje uczelni z jej otoczeniem zewnętrznym, system obsługi studiów i relacje uniwersytet-szkoła. Zajęcia będą prowadzone przez specjalistów, osoby zaproszone przez Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński i Fundację Rektorów Polskich. Zajęcia będą się odbywać w interaktywnej formie po polsku z symultanicznym tłumaczeniem na j. ukraiński.

W ramach pracy indywidualnej uczestnicy będą przebywać pod opieką konsultantów/tutorów, a na koniec stażu przewidziana jest prezentacja przez uczestników koncepcji autorskich mikroprojektów.

Szczegółowych informacji dot. projektu udziela Sekretarz projektu dr Olha Tkachenko (o.tkachenko@al.uw.edu.pl).

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.