Select Page

Informator Wydziału – aktualizacja

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczynającą się niedługo rekrutacją na studia w roku akademickim 2018/2019 uaktualniamy nasz wydziałowy Informator. W tym roku jednak naszym celem jest stworzenie Informatora jak najbardziej uniwersalnego, którym wszyscy będziemy mogli posługiwać się nie tylko w okresie rekrutacji, ale również w trakcie całego roku akademickiego – np. podczas wystąpień poza Wydziałem, imprez kulturowych, konferencji. Informator będzie posiadał specjalne miejsce („kieszonkę”) na materiały dodatkowe (w formacie A5, jedna lub kilka stron); w ten sposób informacje stricte rekrutacyjne będzie można okazyjnie zastąpić np. programem konferencji, seminarium, prezentacją pracowni/komisji Wydziału etc.

Zależy nam, żeby nowy Informator był efektem pracy nie tylko określonego zespołu, ale wszystkich członków naszej wydziałowej wspólnoty. Jesteśmy więc otwarci na wszelkie propozycje zmian. Dotychczasowy Informator mogą Państwo obejrzeć online. Na ewentualne uwagi od Państwa czekamy do 15 marca br.

 Przemysław Kordos z zespołem

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.