Kancelaria ogólna

Wydział „Artes Liberales”
Uniwersytet Warszawski
ul. Nowy Świat 69,
00-046 Warszawa
al@al.uw.edu.pl
Klatka schodowa B, IV piętro, p. 1A
tel. kom. 695 900 452
tel. (+48) 22 828 02 84 (bezp.), (+48) 22 552 02 98, w. 111
fax. (+48) 22 828 02 85
Krystyna Szczytyńska (mail)
pon.–pt., godz. 8.30–16.30

Dziekanat Wydziału

Dziekanat Wydziału „Artes Liberales”
ul. Dobra 72, 00-312 Warszawa

Kierownik Dziekanatu: dr Violetta Rączewska
e-mail: raczewska@al.uw.edu.pl; tel. 22 55 25 910

Informacje na temat obsługi studentów znajdują się tutaj.

Sekcja finansowa i kadrowa
Obsługa techniczno-informatyczna

Kierownik: Robert Przybysz

Współpracownicy: dr Krzysztof Miziołek, Jakub Miziołek

Kontakt:
ogólny: inf@al.uw.edu.pl
Robert Przybysz (ul. Dobra 72; tel. 695 900 449,  mail: robert@al.uw.edu.pl)
dr Krzysztof Miziołek (ul. Nowy Świat 69; tel. 601 355 132,  mail: jkm@al.uw.edu.pl)
Jakub Miziołek (tel. 695 900 456, mail: jxm@al.uw.edu.pl)

Działalność pracowni:
obsługa informatyczna Wydziału , planowanie rozwoju informatycznego jednostki, zakupy sprzętu, nadzór nad telekomunikacją, szkolenia informatyczne.

Służbowe numery telefonów i adresy e-mail

Dziekan
Dr hab. Robert A. Sucharski, prof. ucz. – 603 132 080, sucharsk@al.uw.edu.pl 

Prodziekan ds. nauki
Prof. dr hab. Maciej Abramowicz – 697 903 903, abramowicz@al.uw.edu.pl 

Prodziekan ds. studenckich
Dr hab. Przemysław Kordos – 667 903 903, pkordos@al.uw.edu.pl

Prodziekan ds. rozwoju współpracy międzynarodowej
Prof. dr hab. Katarzyna Marciniak – 693 905 905, kamar@al.uw.edu.pl

Dyrektor Kolegium Artes Liberales
Prof. dr hab. Jerzy Axer – 601 945 613, axer@al.uw.edu.pl

Zastępca Dyrektora Kolegium Artes Liberales
Dr hab. Agata Zalewska – 603 782 722, zalewska@al.uw.edu.pl 

Kierownik Dziekanatu
Dr Violetta Rączewska – 601 280 505, raczewska@al.uw.edu.pl

Sekretariat Studiów Doktoranckich
Bogusława Rokoszewska – 695 900 431, rokoszewska@al.uw.edu.pl 

Kancelaria Ogólna
Krystyna Szczytyńska – 601 260 714, krystyna@al.uw.edu.pl

Pełnomocnik Kwestora UW
Marzena Jesiotr – 664 037 074, marzena@al.uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. finansowo-administracyjnych
Dr Teresa Kopczyńska – 607 700 087, kopczynska@al.uw.edu.pl

Obsługa techniczno-informatyczna
Kierownik: Robert Przybysz – 695 900 449, robert@al.uw.edu.pl
Dr Krzysztof Miziołek – 601 355 132, jkm@al.uw.edu.pl
Jakub Miziołek – 695 900 456, jxm@al.uw.edu.pl

Lista pozostałych pracowników Wydziału i ich adresy e-mail

NaziwskoImięE-mail
AndersenMagdalenamaggo@al.uw.edu.pl
BoskKatarzynakatarzyna.bosk@al.uw.edu.pl
ChmielakTomaszchmielak@al.uw.edu.pl
DębowczykBarbarabdebowczyk@al.uw.edu.pl
Guzik Mariaguzik@al.uw.edu.pl
IwaniukAleksandraiwaniuk@al.uw.edu.pl
JakubiecEwajakubiec@al.uw.edu.pl
Jasińska-ZdunKatarzynacamena@al.uw.edu.pl
KoperKarolinakarolina.koper@al.uw.edu.pl
KraszewskaMonikakraszewska@al.uw.edu.pl
KucharskiMichałkucharski.michal@al.uw.edu.pl
MarkiewiczZofiamarkiewicz@al.uw.edu.pl
MiziołekJakubjxm@al.uw.edu.pl
RomanowiczJoannaromanowicz@al.uw.edu.pl
Styczeń-KawałekAnnastyczen@al.uw.edu.pl
SzczypekMarekmars@al.uw.edu.pl
TomaszukKatarzynakato@al.uw.edu.pl
WojtyniakMałgorzatawojtyniak@al.uw.edu.pl

Dane kontaktowe Dziekanatu

Zakres działańOsoba kontaktowaAdres e-mailSłużbowy telefon komórkowy
Prodziekan ds. studenckich
Dr hab. Przemysław Kordos
pkordos@al.uw.edu.pl
667 903 903
Kierownik Dziekanatu Dydaktycznego
- organizacja studiów
- sprawy studenckie – artes liberales
- rekrutacja
- sprawy dotyczące budynku przy ul. Dobrej 72
Dr Violetta Rączewskaraczewska@al.uw.edu.pl601 280 505
- zajęcia (grafik zajęć, listy zajęciowe)
- umowy za zajęcia
Mgr Katarzyna Boskkatarzyna.bosk@al.uw.edu.pl
885 420 098
- sprawy studenckie: antropozoologia, filologia nowogrecka, kulturoznawstwo – cywilizacja śródziemnomorska
- stypendia
Mgr Karolina Koperkarolina.koper@al.uw.edu.pl695 900 428
- studia doktoranckieMgr Bogusława Rokoszewskarokoszewska@al.uw.edu.pl695 900 431