Select Page

Dziesiąty rok działalności Kolegium Artes Liberales

W roku 2017 przypadło dziesięciolecie działalności Kolegium Artes Liberales. Z tej okazji odbył się koncert zespołu The Yiddish Folksong Project oraz seminarium naukowe, w trakcie którego prof. Donald W. Harward. wygłosił wykład pt. Liberal Education and We.

Koncert

The Yiddish Folksong Project to światowej sławy zespół występujący w najważniejszych ośrodkach artystycznych i akademickich Europy i Stanów Zjednoczonych. 5 grudnia w Kolegium Artes Liberales zaprezentowali pieśni żydowskie w jidisz zrekonstruowane przez wybitnego dyrygenta i aranżera Roberta De Cormiera. The Yiddish Folksong Project stawia sobie za cel badanie, odtwarzanie, wykonywanie i publikację pieśni w języku jidisz, wcześniej rozproszonych.

Seminarium naukowe

6 grudnia w sali konferencyjnej w Kolegium Artes Liberales odbyło się seminarium naukowe, podczas którego prof. Donald W. Harward wygłosił wykład pt. Liberal Education and We.

Aktualności

Loading
OK
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się wiecej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.