Spis i wyszukiwarka poniżej obejmują dostępność wykładowców oraz pracowników administracyjnych Wydziału.

sobota 02-12-2017

Do uzgodnienia Dr hab. Jan Miernowski, prof. UW,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

niedziela 03-12-2017

Do uzgodnienia Dr hab. Jan Miernowski, prof. UW,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

poniedziałek 04-12-2017

Do uzgodnienia Dr hab. Jan Miernowski, prof. UW,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

08:00 - 13:00 Mgr Tomasz Chmielak, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: chmielak@al.uw.edu.pl, 225520298, wew. 116

08:30 - 16:00 Krystyna Szczytyńska, pokój 1A (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: krystyna@al.uw.edu.pl, 228280284

09:00 - 17:00 Dr Michał Kucharski, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kucharski.michal@al.uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Marzena Jesiotr, poddasze (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: marzena@al.uw.edu.pl, 225520131 wew. 218

09:00 - 17:00 Mgr Joanna Romanowicz, sekretariat Dyrektora Kolegium Artes Liberales – I piętro (Biała Willa)

Kontakt: romanowicz@al.uw.edu.pl, 225525910 wew. 102

09:00 - 09:45 Prof. dr hab. Jerzy Tyszkiewicz, sala konferencyjna (Biała Willa)
09:00 - 17:00 Robert Przybysz, Sekretariat Studiów Doktoranckich (Biała Willa)

Kontakt: robert@al.uw.edu.pl, 695900449

09:30 - 16:30 Dr Ilona Szewczyk, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: szewczyk@al.uw.edu.pl
Dyżur dla studentów: środa, godz. 9.45–10.30.

10:00 - 11:30 Dr Przemysław Kordos, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt: pkordos@al.uw.edu.pl

10:15 - 11:15 Dr hab. Agata Zalewska, open space (Biała Willa)

Kontakt: agata.zalewska@uw.edu.pl

10:15 - 11:15 Prof. dr hab. Paweł Stępień, open space (Biała Willa)

Kontakt: pawel.stepien@uw.edu.pl

11:00 - 15:00 Mgr Agnieszka Maciejewska, pokój 27 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: maciejewska@al.uw.edu.pl, 228280284, wew. 227
Informacja o obsłudze studentów: tutaj.

11:30 - 12:30 Dr Krzysztof Skonieczny, pokój 3 (Biała Willa)

Kontakt: k.skonieczny@al.uw.edu.pl
Dodatkowy termin po uprzednim uzgodnieniu przez e-mail).

11:30 - 16:30 Mgr Katarzyna Jasińska-Zdun, pokój 7 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: betelgeusa@gmail.com, 225520131, wew. 232
W sprawach studenckich kontakt przez e-mail.

12:00 - 14:00 Dr Jan Jedlikowski, pokój 3.147 (Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych)

Kontakt: janjedlikowski@wp.pl

13:00 - 14:30 Dr Ewa Janion, pokój konsultacyjny (Biała Willa)

Kontakt: ewajanion@gmail.com

13:15 - 13:30 Dr Agnieszka Hamann, pokój 11 (Biała Willa)
13:15 - 14:45 Dr Paweł Wojtas, pokój 3 (Biała Willa)
15:00 - 16:30 Dr Konrad Kuczara, pokój 2 (Pałac Zamoyskich)
15:00 - 16:00 Prof. dr hab. Wojciech Grochala, pokój 3079 (Wydział Geologii)
16:30 - 16:45 Dr hab. Piotr Nowak, prof. UwB, pokój 11 (Biała Willa)

Kontakt: nowak@kronos.org.pl
Prośba o wcześniejszy kontakt przez e-mail.

 

wtorek 05-12-2017

Do uzgodnienia Dr hab. Jan Miernowski, prof. UW,

Kontakt przez Skype (jan.miernowski3).
Prośba o wcześniejsze umówienie się przez email (jmiernow@wisc.edu).
Telefony: 608 467 7992; 608 262 2541

08:00 - 13:00 Mgr Tomasz Chmielak, pokój 1 – biblioteka (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: chmielak@al.uw.edu.pl, 225520298, wew. 116

08:30 - 16:00 Krystyna Szczytyńska, pokój 1A (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: krystyna@al.uw.edu.pl, 228280284

09:00 - 11:30 Dr hab. Joanna Piątkowska-Małecka, pokój 0.28 – w piwnicy (Instytut Archeologii)

Kontakt: jmalecka@uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Dr Michał Kucharski, pokój 9 (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: kucharski.michal@al.uw.edu.pl

09:00 - 17:00 Marzena Jesiotr, poddasze (Pałac Zamoyskich)

Kontakt: marzena@al.uw.edu.pl, 225520131 wew. 218

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10