Dyżury wykładowców Wydziału „Artes Liberales”

 ProwadzącyAdres e-mailTerminy dyżurówZmiany
prof. dr hab.Abramowicz Maciejabramowicz@al.uw.edu.plczwartki, 10:30-11:30, Dobra 72 open space; środy, 13:00-14:00 Nowy Świat 69, po uprzednim kontakcie e-mail
prof. dr hab.Axer Jerzyromanowicz@al.uw.edu.plponiedziałki, 14:00-15:00, ul. Dobra 72 po uprzednim kontakcie e-mail do Pani Joanny Romanowicz: romanowicz@al.uw.edu.pl
dr hab.Bareja-Starzyńska Agataa.bareja-starzynska@adm.uw.edu.plwtorki, 10:00-11:00, Wydział Orientalistyczny w Budynku Porektorskim, sala 211.
Można umówić się wcześniej mailowo, ze względu na zaplanowane w 2018/19 wyjazdy (17-26.03.2019, 1-5.04.2019)
drBędkowski Marcinmbedkowski@uw.edu.plwtorki, 17:00-18:00, pok. 302 Instytut Filozofi UW (Krakowskie Przedmieście 3)
mgrBielak Alicjaalicjabielak@gmail.componiedziałki, 13:15-14:15, ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab.Bińczyk EwaEwa.Binczyk@umk.plkontakt e-mail
drBłesznowski Bartłomiejblesznowski@gmail.comczwartki, 11:15-12:15, sala 204 ul. Żurawia 4 Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW
mgrBruliński Michałmw.brulinski@gmail.comśrody, 09:15 sala 5 ul. Dobra 72, po uprzednim kontakcie e-mail
drChmiel Piotrpiotr.chmiel.1@gmail.compiątki, 18:15-18:45, sala 23 Nowy Świat 69, po uprzednim kontakcie e-mail
mgrCzernow Annaa.czernow@uw.edu.plspotkania w zależności od potrzeb, po uprzednim kontakcie e-mail
drDimitrijević Ivanivan.opomena.dimitrijevic@gmail.com poniedziałki, 12:15-13:15, ul. Dobra 72 open space
prof. dr hab.Elżanowski Andrzejelzanowski@interia.plwtorki, 12:00-12:45, ul. Dobra 72 open space
dr hab. Prof. UGFilar Dariuszczwartki, 14:00-15:00, (pokój dyżurów) ul. Dobra 72
dr hab.Frelik Pawełp.frelik@uw.edu.plMożliwość kontaktu przy pomocy programu SLACK lub e-mail
Konsultacje: wtorki, 14:30-16:00 (OSA pok 306)
drGolubiewski Mikołajmgolubiewski@gmail.com środy, 16:30 ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
drGranicka Katarzynak.granicka@al.uw.edu.plczwartki, 13.00-14.00 (bezpośrednio po zajęciach), ul. Dobra 72 open space 
drGręzak Annaabgrezak@uw.edu.plwtorki, 15:00-16:30 i środy 12:00-13:00 Instytut Archeologii (Budynek Szkoły Głównej) pok. 0.28-0.29
Poza terminami dyżurów do uzgodnienia drogą mailową
prof. dr hab.Grochala Wojciechw.grochala@cent.uw.edu.plcodziennie, Wydział Geologii, pok. 3079 w godz. 09:00-18:00
drGruda Szymon
szymon.gruda@student.uw.edu.plczwartki, 13.00-14.00 (bezpośrednio po zajęciach), ul. Dobra 72 open space 
drHaska Agnieszkaahaska@ifispan.waw.plczwartki, 12:00-13:00, Instytut Filozofii i Socjologii PAN, Nowy Świat 72 (Pałac Staszica), pok. 120  (po wcześniejszym ustaleniu mailowym)
drJanion Ewaewa.janion@al.uw.edu.plponiedziałki, 11:00-12:00, ul. Dobra 72 (pokój dyżurów)
prof. dr hab.Kalinowska Mariamariakalinowska@al.uw.edu.plponiedziałki, 14:00-15:00, ul. Dobra 72 open space
wtorki, 13:00-14:00, ul. Nowy Świat 69 pok. 21
środy, 15:00-16:00, ul. Dobra 72 open space
Dyżury w tygodniach nieparzystych: 18-23II, 4-9III, 18-23III, 1-6IV, 15-17IV, 29IV-4V, 13-18V, 27V-1VI.
drKaniecki Przemysławp.kaniecki@al.uw.edu.plwtorki, 11:00-13:00, ul. Dobra 72 (pokój dyżurów)
prof. dr hab.Kieniewicz Janwojtyniak@al.uw.edu.plwtorki, 10:30-11:30 lub po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową
prof.dr hab. Kloch Zbigniewzkloch@al.uw.edu.plśrody, 09:30-11:00, sala 21, ul. Nowy Świat 69, po uprzednim kontakcie e-mail
drKołtan Jacekjkoltan@gmx.net21.03, 4.04, 16.05, 30.05 oraz 13.06 w godz. 16.30-17.30, ul. Dobra 72 open space, po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową
prof. dr hab.Kopczyński Michałm.kopczynski@uw.edu.plwtorki, 09:00-10:00, Instytut Historyczny UW, sala 113.
Kontakt telefoniczny 508 714 839 lub e-mail
drKordos Przemysławpkordos@al.uw.edu.plponiedziałki, 10:00-12:30, ul Dobra 72 (pokój dyżurów)
wtorki, 10:00-11:30, ul. Nowy Świat 69
mgrKordyzon Wojciechwojciech.kordyzon@uw.edu.plponiedziałki, 13.00–14.00, ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
mgrKosmulska Bognabognakosmulska@uw.edu.plpiątki, 16:00-16:45, ul. Dobra 72 sala 13, po uprzednim kontakcie e-mail
drKuczara KonradKK@konradkuczara.comśrody, 11:00-11:30, oraz 13:30-15:00, ul. Dobra 72 open space
dr hab. Kulas Piotrpiotrkulas@gmail.componiedziałki, 11:30-12:30, ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab.Kuniczuk-Trzcinowicz Agnieszkaagnieszka.kuniczuk@al.uw.edu.plpiątki, 10.30-11.30, ul. Dobra 72 w pokoju konsultacyjnym, po uprzednim umówieniu się drogą mailową
mgrKuśmider Weronikawkusmider@gmail.comindywidualne umawianie się na spotkania drogą mailową
drLewandowska Juliaj.lewandowska@al.uw.edu.plponiedziałki, 11:00-12:00, ul. Dobra 72 (pokój dyżurów)
mgrLewanska Ariadnalariadna@wp.plpiątki, przed zajęciami - 14:00-15:00, open space (Dobra 72).
drLewicki Mikołajm.lewicki@uw.edu.pl po uprzednim kontakcie e-mail:
wtorki, 13:00-14:00 sala 312, ul. Karowa 18
czwartki, 14:00-15:00 sala 312, ul. Karowa 18
mgrŁagodzka Dorotalagodzka@al.uw.edu.plwtorki, 10:30-11:15, Nowy Świat 69 czytelnia, po uprzednim kontakcie e-mail
mgrMaciulewicz Marzenam.maciulewicz@student.uw.edu.plczwartki, 17:00 (bezpośrednio po zajęciach), ul. Dobra 72 open space
drMackenzie Dorota dorota.mackenzie@gmail.componiedziałki, 09:00 ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
drMajewska Ewaewa.majewska@al.uw.edu.plśrody, 14:00-15:00, ul. Dobra 72, s.8
prof. dr hab.Marciniak Katarzynakamar@al.uw.edu.plponiedziałki, 10.00–11.30, ul. Nowy Świat 69, s. 10W dn. 18.03 dyżur odwołany
drMartyna Bartoszmail@bartoszmartyna.plczwartki, 17:00-17:30, ul. Dobra 72 s. 6, po uprzednim kontakcie e-mail
prof. dr hab.Masłowski Michałmichel.maslowski2@gmail.comczwartki, 16:40 ul. Dobra 72 pokój dyżurów, po wcześniejszym umówieniu się przez e-mail
drMizera Michałmizera@al.uw.edu.pl wtorki, 15:15-16:15, ul. Dobra 72, pokój dyżurów
dr hab. Morska Izabelaizabelamorska.uw@gmail.compiątki, SKYPE 16:00-18:00, po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową
prof. dr hab.Nowak Piotrnowakub@gmail.componiedziałki, 20:00, ul. Dobra 72 sala 5
prof. dr hab.Nowicka-Jeż Alinanowicka-jez@al.uw.edu.plśrody, 12:00-13:00, sala 25A Nowy Świat 69
drOleszczyk Michałmichal.oleszczyk@al.uw.edu.plwtorki, 12:00-13:00, ul. Dobra 72 open space
prof. dr hab.Pijanowska Joannaj.e.pijanowska@uw.edu.plkontakt e-mail
prof.dr hab.Pisula Wojciechwojciech.pisula@psych.uw.edu.plindywidualne umawianie się na spotkania drogą mailową
mgrPodniesiński Janjan.podniesinski@al.uw.edu.pl poniedziałki, 15:00-16:00, ul. Dobra 72 pokój dyżurów
prof. dr hab. Poprzęcka Mariam.j.poprzecka@uw.edu.plwtorki, 16:00-17:00, ul. Dobra 72 open space
mgrPrzerwa-Tetmajer Emiliaemilia@tetmajer.plśrody w godz. 10:00-11:00, po wcześniejszym umówieniu się droga mailową
prof. dr hab.Rabiej Stanisławstanrab@uni.opole.plczwartki, 16:30-17:00, ul. Dobra 72 open space
drRakowski Tomasztomaszrak@o2.pl środy, 13:00-14:00, ul. Żurawia 4 sala 321 Instytut Etnologii UW
drRatajczak Mikołajmikolaj.ratajczak@gmail.comśrody, 12:00-14:00, pok. 265 Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72
drReinholz Annaareinholz@psych.uw.edu.plwtorki, 12:00-14:00, pok. 11 lub 13 Wydział Psychologii
drRudnicka Ewae.rudnicka@al.uw.edu.plwtorki, 12.15-13.00, ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
mgrRybak Krzysztofkrzysztof.maciej.rybak@student.uw.edu.plczwartki, 14:00-15:00, sala 27 ul. Nowy Świat 69
drRychter Karolinak.rychter@uw.edu.plczwartki, 16:30-17:30, ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab. Skolimowska Annaas@al.uw.edu.plwtorki, 14:00-15:00, ul. Nowy Świat 69, IV piętro pok. 8
drSkonieczny Krzysztofk.skonieczny@al.uw.edu.pl wtorki, 12:00-13:00, Dobra 72, pokój dyżurów (dodatkowy termin po uprzednim umówieniu się drogą mailową)
drSokół Grzegorzgrzegorz.sokol@al.uw.edu.pl wtorki (po zajęciach): 15:00-15:30, ul. Dobra 72 sala 4, po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową
mgrSroczyński Marcinmsroczyn@o2.plkontakt e-mail, indywidualne spotkania
drStachowicz Jerzyjurek.stachowicz@gmail.comwtorki, 13:30-15:00, w sali 03 w IKP
prof. dr hab.Stępień Pawełpjstepie@uw.edu.plponiedziałki 18.02.2019, 04.03.2019, 18.03.2019, 01.04.2019, 15.04.2019, 29.04.2019, 13.05.2019, godzina 14.00-15.00 ul. Dobra 72 open space, po uprzednim umówieniu się drogą mailową
wtorki, 11:3012:30, ul. Dobra 72 open space
mgrStobiecka Monikamo.stobiecka@gmail.comczwartki, 15:00 ul. Dobra 72 open space, po uprzednim kontakcie e-mail
dr hab. Sucharski Robertsucharsk@al.uw.edu.pl wtorki, 12:00-13:00, ul. Nowy Swiat 69 pok. 10
prof. dr hab.Sujecka Jolantajolanta.sujecka@al.uw.edu.plśrody, 12:00-13:00, ul. Dobra 72 open space
drSzymański Sebastians.szymanski@al.uw.edu.pl czwartki, 15:30-16:30, ul. Dobra 72 open space po uprzednim kontakcie e-mail
drTakaseva Kyunneykunnej@gmail.comczwartki, 16:30-18:30, sala 8 ul. Dobra 72, po uprzednim kontakcie e-mail
drTymowski Andrzeja.tymowski@al.uw.edu.plkontakt e-mail
mgrUrjasz-Raczko Matyldaurjaszm@gmail.compiątki, przed lub po zajęciach (16:45-17:15), ul. Dobra 72 open space
mgrWiśnicka - Tomalak Zuzannaz.wisnicka-tomalak@student.uw.edu.pl kontakt e-mail, indywidualne spotkania
drWiśniewska Mariamaria_wisniewska@onet.plczwartki, 10:30-11:30, ul. Dobra 72 (pokój dyżurów)
drWojtas Pawełpawel.wojtas@al.uw.edu.plponiedziałki, 13:15-14:45, Dobra 72, pokój nr 3
prof. dr hab.Wołodkiewicz Witoldw.wolodkiewicz@uw.edu.plwtorki, 12:00-13:00, ul. Nowy Świat 69
prof. dr hab.Wróbel Szymonwrobel@al.uw.edu.plśrody, przed zajęciami od 15:30 do 16:30, ul. Dobra 72 open space
dr hab. Zalewska Agatazalewska@al.uw.edu.plponiedziałek, 10:15-11:15, ul. Dobra 72 sala 106