„Cultural and Intellectual History between East and West” – studia w Kolonii

Wydział „Artes Liberales” i Instytut Slawistyki Uniwersytetu w Kolonii oferują odbycie w ramach studiów – semestralnego, stypendiowanego wyjazdu na Uniwersytet w Kolonii z możliwością uzyskania drugiego dyplomu magisterskiego z zakresu „Cultural and Intellectual History between East and West”. Wyjazd jest zaplanowany na semestr letni 2018/19 (kwiecień-lipiec 2019).

Do 26.10. br. zbierane są zgłoszenia wraz z potrzebnymi dokumentami (CV, dyplom licencjacki z transkryptem ocen, świadectwo znajomości języka angielskiego, krótki list motywacyjny i przykładowy esej akademicki w dowolnym języku). Należy je przesyłać prof. Jörgowi Schultemu.

Szczegółowe informacje znajdują się w ogłoszeniu. Informacje dotyczące rozmów kwalifikacyjnych będą przekazane bezpośrednio osobom zainteresowanym.