Biuletyn Wydziału „Artes Liberales” jest rozysłany dwa razy w miesiącu – w pierwszą i trzecią środę (a w lipcu, sierpniu i wrześniu – tylko raz, w trzecią środę miesiąca). Celem Biuletynu jest zebranie w zwięzłej formule linków informacji wcześniej opublikowanych na stronie internetowej Wydziału, w serwisach społecznościowych oraz w wydziałowym kalendarzu Google. Biuletyn został podzielony na 4 stałe części: 1. Wydarzenia, 2. Publikacje, 3. Zaproszenia na spotkania / Call for papers, 4. Popularyzacja.

  • Pierwsza część Biuletynu – Wydarzenia – przypomina o wydarzeniach naukowych, które odbywają się na naszym Wydziale albo informuje o wydarzeniach, w których bierze udział kadra Wydziału, ale odbywają się one w innych instytucjach.
  • Druga część – Publikacje – zawiera odnośnik do najnowszych publikacji, które przedstawiliśmy już wcześniej na stronie internetowej Wydziału.
  • W trzeciej części – Zaproszenia na spotkania / Call for papers – informujemy o spotkaniach komisji lub pracowni Wydziału oraz przypominamy o zaproszeniach do wzięcia udziału w różnych konferencjach naukowych i wydarzeniach.
  • W czwartej części – Popularyzacja – odsyłamy do serwisów zewnętrznych prezentujących audycje albo wywiady z kadrą Wydziału.

Jeśli chcą Państwo zamieścić w informacje w Biuletynie, prosimy o kontakt z dr. Przemysławem Kordosem, dr. Michałem Kucharski lub przez adres e-mail e-biuletyn@al.uw.edu.pl; stworzymy aktualność na stronie Wydziału (lub post FB), której nagłówek znajdzie się w nadchodzącym Biuletynie.

Istotne jest to, by Biuletyn był zwięzły i by dało się z nim zapoznać bardzo szybko. Wszelkie szczegóły, opisy, zdjęcia, załączniki itp. mogą się znaleźć w dedykowanej danemu wydarzeniu podstronie, do której przez link odsyła Biuletyn.

Kadra naukowa i pracownicy Wydziału „Artes Liberales” otrzymują Biuletyn na swoje skrzynki e-mailowe bez konieczności zapisu. Pozostałe osoby, które chcą otrzymywać Biuletyn, proszone są o wypełnienie formularza subskrypcji.

Formularz subskrypcji

[mailpoet_form id=”4″]