Wykład prof. Amikama Nachmaniego

Wydział „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, The Polish Commission of Balkan Culture And History (AIESEE) oraz Komisja „Bałkańskie Śródziemnomorze” zapraszają na wykład Profesora AMIKAMA NACHMANIEGO (Department of Political Studies, Bar-Ilan University, Ramat Gan Izrael) pt.:

Greece-Israel-Turkey; Orthodox Christians-Jews-Muslims: Discord and Cooperation in the East Mediterranean

Wykład i dyskusja będą częścią seminarium Profesora SZEWACHA WEISSA  (Centrum Badań nad Współczesnym Izraelem, Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego), który poprowadzi spotkanie. W dyskusji udział wezmą: KONSTANTY GEBERT (dziennikarz, publicysta i międzynarodowy reporter Gazety Wyborczej) i Dr PRZEMYSŁAW KORDOS (Wydział „Artes Liberales”).

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2018 r., o godzinie 16.45 (wtorek), ul. Nowy Świat 67/69, aula (parter).

Spotkanie prowadzone w języku angielskim.