Wydział „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, The Polish Commission of Balkan Culture And History (AIESEE) oraz Komisja „Bałkańskie Śródziemnomorze” zapraszają na wykład Profesora AMIKAMA NACHMANIEGO (Department of Political Studies, Bar-Ilan University, Ramat Gan Izrael) pt.:

Greece-Israel-Turkey; Orthodox Christians-Jews-Muslims: Discord and Cooperation in the East Mediterranean

Wykład i dyskusja będą częścią seminarium Profesora SZEWACHA WEISSA  (Centrum Badań nad Współczesnym Izraelem, Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego), który poprowadzi spotkanie. W dyskusji udział wezmą: KONSTANTY GEBERT (dziennikarz, publicysta i międzynarodowy reporter Gazety Wyborczej) i Dr PRZEMYSŁAW KORDOS (Wydział „Artes Liberales”).

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2018 r., o godzinie 16.45 (wtorek), ul. Nowy Świat 67/69, aula (parter).

Spotkanie prowadzone w języku angielskim.