Szanowni Państwo,

w imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie powiadamiam, że – po uzyskaniu z Uczelnianej Komisji Wyborczej UW wykładni nowych, obowiązujących nas aktów prawnych i informacji na temat możliwości prawomocnego procedowania w trybie zdalnym – podjęta została Uchwała nr 6 WKW z dnia 1 czerwca 2020 roku w sprawie przeprowadzenia czynności wyborczych na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.

Zgodnie z postanowieniami wspomnianej uchwały zebranie wyborcze Kolegium Elektorów Wydziału „Artes Liberales” w celu indykacji kandydatów na kandydata na Dziekana Wydziału „Artes Liberales” w kadencji 2020-2024 odbędzie się w czwartek, 4 czerwca 2020, od godziny 11.30 w trybie zdalnym.

prof. dr hab. Paweł Stępień
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” UW