Szanowni Państwo,

w imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie powiadamiam, że – zgodnie z postanowieniami Uchwały nr 2 WKW z dnia 15 stycznia 2020 roku w sprawie ustalenia szczegółowego terminarza czynności wyborczych na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego (z późniejszymi zmianami), Uchwały nr 6 WKW z dnia 1 czerwca 2020 roku w sprawie przeprowadzenia czynności wyborczych na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej oraz w odniesieniu do Uchwały nr 8 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 5 czerwca 2020 roku w sprawie rejestracji kandydata na kandydata na Dziekana Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego – zwołuję zebranie wyborcze Kolegium Elektorów Wydziału „Artes Liberales” w celu wyboru kandydata na Dziekana Wydziału „Artes Liberales” w kadencji 2020-2024 na czwartek, 25 czerwca 2020, na godzinę 11.30 w trybie zdalnym.

prof. dr hab. Paweł Stępień
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” UW