21 października. Seminarium: „Odnaleziony raptularz Juliusza Słowackiego z podróży na Wschód…”

Zespół Filhelleński i Pracownia Romantyczna Wydziału Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego mają zaszczyt zaprosić na kolejne seminarium zespołu realizującego projekt badawczy „Odnaleziony raptularz Juliusza Słowackiego z podróży na Wschód jako romantyczne dzieło synkretyczne oraz źródło literackie i ikonograficzne do badań nad historią i kulturą XIX wieku” (grant NCN). Spotkanie odbędzie sie 21 października w sali konferencyjnej Wydziału „Artes Liberales”, ul. Nowy Świat 69.

Słowacki, spotkanie, 21 października, plakat