Szanowni Państwo,

w imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, zgodnie z postanowieniami Uchwały nr 2 WKW z dnia 15 stycznia 2020 roku w sprawie ustalenia szczegółowego terminarza czynności wyborczych na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego (z późniejszymi zmianami), zwołuję zdalne zebranie wyborcze profesorów i profesorów uczelni zatrudnionych na Wydziale „Artes Liberales” UW na czwartek, 18 czerwca 2020, na godzinę 11.30. Celem zebrania będzie wybór członka Senatu Uniwersytetu Warszawskiego w kadencji 2020-2024.

Będzie to zebranie online na platformie Google Meet (otrzymają Państwo zaproszenie/link do udziału). Głosowanie przeprowadzimy, przestrzegając wszelkich wymogów procedury wyborczej, przy użyciu narzędzia Ankieter.

prof. dr hab. Paweł Stępień
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” UW