Szanowni Państwo,

w imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, zgodnie z postanowieniami Uchwały nr 2 WKW z dnia 15 stycznia 2020 roku w sprawie ustalenia szczegółowego terminarza czynności wyborczych na Wydziale „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego (z późniejszymi zmianami), zwołuję zdalne zebranie prezentujące kandydata na kandydata na DZIEKANA WYDZIAŁU „ARTES LIBERALES”, PROF. ROBERTA SUCHARSKIEGO na czwartek, 18 czerwca 2020, na godzinę 12.00. Celem zebrania będzie prezentacja programu wyborczego przez kandydata na kandydata na Dziekana Wydziału „Artes Liberales” w kadencji 2020-2024.

ZEBRANIE JEST OTWARTE DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ NASZEGO WYDZIAŁU.

Link do spotkania: https://meet.google.com/sqc-aiif-edt

Zasady przeprowadzania zebrania przedwyborczego ustalone zostały w Uchwale nr 7 Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego.

prof. dr hab. Paweł Stępień
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału „Artes Liberales” UW